Lech II P. – Kotwica 1:5 (koniec) | ŁKS II – Chojniczanka 3:2 (koniec) | Stomil – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec)
Olimpia E. – Olimpia G. 1:0 (koniec)
Lech II Poznań
1:5 (1:4)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 05.08.2023, 12:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • Runda 3

Koniec meczu we Wronkach. Druga połowa nie przyniosła nam już zbyt wielu goli, lecz goście byli w stanie podwyższyć jeszcze prowadzenie za sprawą Olafa Nowaka. Pewna wygrana Kotwicy i dość przykre przywitanie Kolejorza z kibicami w pierwszym domowym meczu w tym sezonie. Dziękujemy za uwagę. (13:58:43)
    90+4. Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 1:5 (1:4)

90+4

90+4
    Minimalnie obok bramki uderzył zza pola karnego Pawłowski.

90+3
    Uderzenie Kaczmarka z ostrego kąta mija słupek bramki Pruchniewskiego.

90+2
    Fauluje w ataku Nowak.

90+1
    Na spalonym znalazł się Pawłowski.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa spotkanie we Wronkach.

90
    Jeszcze jedna centra w pole karne gości. Ręką zagrał jednak Nadolski.

89
    Fatalne rozegranie tego stałego fragmentu gry. Przeciągnięte dośrodkowanie i od bramki wznowi grę Pogorzelec.

88
    Żółta kartka dla zespołu Kotwica Kołobrzeg (Tomasz Kaczmarek).

88
    Orłowski faulowany na prawym skrzydle przez Kaczmarka. Rzut wolny dla Lecha.

87
    Nad poprzeczką uderzył Kaczmarek.

86
    Tuż przed polem karnym faulowany Kaczmarek. Rzut wolny dla Kotwicy.

85
    Druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla zespołu Kotwica Kołobrzeg ( Patryk Pytlewski).

83
    Gol dla Kotwicy!

Tomaszewski traci piłkę na własnej połowie na rzecz OLAFA NOWAKA. Napastnik gości wpadł w pole karne, wziął na zamach obrońcę Lecha i posłał piłkę do siatki!

83
    Szybko wycofana piłka na własną połowę i spokojnie rozgrywać akcję będą gracze z Kołobrzegu.

82
    Aut na wysokości pola karnego będzie wykonywał Kozajda.

81

Adrian Somorowski

Gole: 41. Pawłowski – 2. Murawski, 4. Madembo, 29. Kozłowski, 45+2. Kozłowski, 83. Nowak

Kartki:   37. Oliveira (KTW), 40. Madembo (KTW), 60. Żubrowski (KTW), 76. Pytlewski (KTW), 88. Kaczmarek (KTW)   85. Pytlewski (KTW)

Lech II Poznań: Pruchniewski – Orłowski, Tomaszewski, Pingot (46' Wichtowski), Kukułka – Dziuba (46' Cywka), Olejnik (46' Żołądź) – Czekała, Pawłowski, Nadolski – Lisman

Zmiany: Stachowiak – Tudruj, Maza, Wolski, Ławniczak, Pietrzak

Trener: Artur Węska

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Kosakiewicz (65' Kozajda), Rzeźniczak (32' Witasik), Murawski, Polak – Oliveira, Żubrowski, Cywiński (65' Kort)– Kaczmarek, Kozłowski (77; Nowak), Madembo (46' Pytlewski)

Zmiany: Kozioł, Stasiak, Rakowski, Abbott

Trener: Maciej Bartoszek

Sędzia Główny: Sebastian Tarnowski (Wrocław)