Warta – Ruch | 2:2 (koniec) |
Polonia W. – Miedź | 3:4 (koniec) |
Man Utd – Wolves | 1:0 (koniec) |
Cadiz – Alaves | 1:0 (koniec) | | | Atletico – Granada | 3:1 (koniec) |
finał
Warta Poznań
2:2
(2:1)
Ruch Chorzów
90+2
|
Przewinienie popełnione przez Macieja Żurawskiego blisko linii własnego pola karnego na Danielu Szczepanie. Żółta kartka.
|
|
80
|
Tomasz Foszmańczyk napomniany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.
|
|
50
|
Maciej Sadlok napomniany żółtą kartką za odepchnięcie Kajetana Szmyta.
|
|
46
|
Jakub Kiełb napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
|
|
23
|
Stefan Savić napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.
|
Gole:
16. Żurawski, 45+11. Szmyt (kar.) – 21. Swędrowski, 86. Feliks
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 5:7. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 1:0. Foule: 18:7.
Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Widownia:
Kartki: 23. Savić (WAR), 46. Kiełb (WAR), 90+2. Żurawski (WAR) – 50. Sadlok (RUC), 80. Foszmańczyk (RUC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 5:7. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 1:0. Foule: 18:7.
Warta Poznań:
Lis (39. Grobelny) – Bartkowski, Pleśnierowicz, Szymonowicz (7. Żurawski) – Borowski, Kupczak (C), Mariz Luís, Kiełb (64. Stavrópoulos) – Savić (64. Mäenpää), Szmyt – Vizinger (64. Zreľák).
Zmiany: Kopczyński, Matuszewski, Krzyżak, Kamiński.
Trener: Dawid Szulczek
Ruch Chorzów: Buchalik – Sadlok (C), Szur (73. Baranowski), Szywacz (46. Bartolewski) – Michalski (63. Feliks), S. Szymański (78. Steczyk), Swędrowski, Wójtowicz – Sikora, Starzyński (63. Foszmańczyk) – Szczepan.
Zmiany: Bielecki – Firlej, Sedlák, Skwierczyński.
Trener: Jarosław Skrobacz
Zmiany: Kopczyński, Matuszewski, Krzyżak, Kamiński.
Trener: Dawid Szulczek
Ruch Chorzów: Buchalik – Sadlok (C), Szur (73. Baranowski), Szywacz (46. Bartolewski) – Michalski (63. Feliks), S. Szymański (78. Steczyk), Swędrowski, Wójtowicz – Sikora, Starzyński (63. Foszmańczyk) – Szczepan.
Zmiany: Bielecki – Firlej, Sedlák, Skwierczyński.
Trener: Jarosław Skrobacz
Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Widownia:
Sebastian