Radomiak – Piast 1:1 (koniec) | Cracovia – Korona 0:0 (koniec) | Lech P. – Górnik Z. 1:1 (koniec)
Radomiak Radom
1:1 (0:0)
Piast Gliwice
Sobota 02.09.2023, 15:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • PKO Ekstraklasa • 7. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:01:35)

Posiadanie piłki: 46% : 54%.
    Strzały na bramkę: 3:10.
    Strzały niecelne: 10:9.
    Rzuty rożne: 7:4.
    Spalone: 1:3.
    Faule: 20:13.

Remis 1:1 w Radomiu. Gospodarze są niezadowoleni z powodu stracenia prowadzenia, natomiast goście mają prawo do niedosytu z powodu licznych, zmarnowanych sytuacji podbramkowych.

90+7

90+5
    Ostatnie ataki w meczu i nerwowo zrobiło się na ławkach rezerwowych obu zespołów. Kompromisowy wynik chyba nie satysfakcjonuje obu ekip.

90+2
    Jeszcze rozegrania Piasta Gliwice na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Na możliwość oddania uderzenia czekają między innymi Michael Ameyaw oraz Damian Kądzior.

90
    Doliczone siedem minut do podstawowego czasu.

87
    Nieudane uderzenie, a do tego zawodnik Piasta Gliwice znajdował się na spalonym w momencie podania z głębi pola.

86
    Szkoleniowcy jeszcze mobilizują podopiecznych przed ostatnimi atakami w meczu.

85
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom:
    z boiska schodzi Lisandro Semedo, na boisku pojawia się Mike Cestor.

85
    z boiska schodzi Pedro Henrique, na boisku pojawia się Edi Semedo.

84
    Albert Posiadała poradził sobie spokojnie z kolejnym celnym uderzeniem Piasta Gliwice.

82
    Michał Chrapek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

82
    Przekombinował Gabriel Kirejczyk i ostatecznie nie zakończył dogodnej szansy na gola nawet niebezpiecznym uderzeniem.

81
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice:
    z boiska schodzi Jakub Holúbek, na boisku pojawia się Alexandros Katranis.

81
    z boiska schodzi Serhij Krykun, na boisku pojawia się Damian Kądzior.

80
    z boiska schodzi Frank Castañeda, na boisku pojawia się Leonardo Miramar Rocha.

79
    Przerwa w grze jest spowodowana bolesnym starciem Jakuba Holubka na połowie przeciwnika.

78
    Skuteczne piąstkowanie w wykonaniu Alberta Posiadały.

Gole: 54. Henrique – 73. Chrapek (kar.)

Kartki:   38. Rossi (RAM), 43. Wolski (RAM), 74. Donis (RAM) – 82. Chrapek (PIA)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 3:10. Strzały niecelne: 10:9. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:3. Foule: 20:13.
    Radomiak Radom: Posiadała – Grzesik, Rossi (C), Cichocki, D. Abramowicz – Donis, Novaes Palhares – Castañeda (80. Rocha), Wolski (65. Machado), L. Semedo (85. Cestor) – Henrique (85. E. Semedo).
    Zmiany: Bąkowski – Sa, Leândro, Jakubik, Okoniewski.

Trener: Constantin Galca

Piast Gliwice: Plach – Pyrka, Mosór, J. Czerwiński (C), Holúbek (81. Katranis) – Tomasiewicz, Dziczek (63. Kirejczyk) – Krykun (81. Kądzior), Chrapek – Ameyaw, Félix.
    Zmiany: K. Szymański – Huk, Karbowy, Mokwa, Hateley, Bykowski.

Trener: Aleksandar Vuković

Sędziowie: Jarosław Przybył (Kluczbork)