Korona – Widzew 1:1 (koniec) | ŁKS – Jagiellonia 2:2 (koniec)
ŁKS Łódź
2:2 (1:1)
Jagiellonia Białystok
Piątek 22.09.2023, 20:30 • Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego im. Władysława Króla • PKO Ekstraklasa • 9. kolejka

ŁKS ratuje punkt w starciu z Jagiellonią! Łodzianie rywalizowali przez większość spotkania w osłabieniu, a i tak potrafiła powstrzymać rywali. Bardzo słaba druga połowa Jagi, która nie wykorzystała gry w przewadze. (22:46:04)

90+12

90+11
    Żółta kartka dla zespołu Jagiellonia Białystok (Aurélien Nguiamba).

90+11
    Bobek odbija piłkę po główce Imaza z najbliższej odległości!

90+10
    Celny, ale bardzo słaby strzał Śliwy. Piłka szybowała wprost w Alomerovicia.

90+9
    Żółta kartka dla zespołu Jagiellonia Białystok (Miłosz Matysik).

90+7
    Skoro nie ma karnego, to powinien być rzut rożny. Idiotyczna sytuacja i decyzja Stefańskiego. Koszmarny mecz tego sędziego.

90+7
    Dziwna sytuacja. Arbiter podyktował karnego. Podczas wideoweryfikacji nie było odpowiedniego ujęcia, który by to potwierdził, ale jednocześnie nie było takiego ujęcia, który by udowodnił, że ten karny nie należał się gościom.

90+6
    Nie ma rzutu karnego! Anulowana decyzja przez Stefańskiego.

90+5
    Stefański ma problem, ponieważ powtórki nie mogą jednoznacznie potwierdzić jego decyzji. Nie ma odpowiedniego ujęcia.

90+5
    Małachowski wyraźnie nadepnął na stopę Nene.

90+4
    Będzie jeszcze VAR. Stefański zbiega do linii bocznej, aby obejrzeć powtórkę.

90+3
    Rzut karny dla Jagiellonii!

90+3
    Przerwa w grze. Być może będzie kolejny rzut karny. Sędzia sugeruje, że Nene był faulowany w szesnastce ŁKS!

90+2
    Rzut rożny Jagiellonii.

90+1
    Stefański doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.
    90. Dani RAMIREZ - 2:2

90
    Gol dla ŁKS-u!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa DANI RAMIREZ.

Ramirez doprowadza do remisu! Pewna egzekucja z jedenastu metrów. Alomerović oszukany!