Wisła K. – Wisła Pł. 0:0 (koniec) | Termalica – Lechia 0:0 (koniec) | GKS T. – Znicz 2:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk
Niedziela 01.10.2023, 15:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • 10. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Wspomnień czar
    Bruk-Bet ma za sobą wygraną w pucharze

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica zmierzy się w nim z Lechią Gdańsk. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 15.
    Jedenastka Lechii Gdańsk
    Zestawienie Bruk-Betu

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska – Kasperkiewicz, Fassbender, Dombrowskij, Branecki, Poliarus, Zawijskij, Hilbrycht, Spendlhofer, Karasek, Ambrosiewicz.
    Rezerwowi: Topór – Wolski, Wacławek, Morąg, Jakubik, Trubeha, Poznar, Nowakowski, Biedrzycki.
    Trener: Mariusz Lewandowski

Lechia Gdańsk: Sarnawski – Bugaj, Chindris, Olsson, Conrado, Kapić, Żelizko, Mena, Fernandez, Khlan, Zjawiński.
    Rezerwowi: Mikułko – Piła, D'Arrigo, Sypek, Kałahur, Brzęk, Sezonienko, Bobcek, Neugebauer.
    Trener: Szymon Grabowski

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

1

5
    Pierwsze ataki w meczu. Początek raczej spokojny i radzą sobie zawodnicy odpowiedzialni za bronienie.

8
    Uciekła piłka zawodnikom z Trójmiasta i wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane gospodarzom.

12
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza podszedł większą liczbą zawodników na połowę przeciwnika, ale tam nie udało się wymanewrować skoncentrowanych obrońców Lechii Gdańsk.

15
    Bezbramkowy kwadrans otwierający spotkanie. Na razie ani gospodarzom, ani gościom nie udało się przeprowadzić skutecznego ataku.

19
    Nieudana akcja podopiecznych Mariusza Lewandowskiego i wznowienie od bramki zostało przyznane zawodnikom z Trójmiasta.

21
    Po przewinieniu w centrum boiska piłka została przyznana gospodarzom przez prowadzącego spotkanie sędziego Piotra Urbana.

23
    Publiczność oczekuje na bardziej zdecydowane ataki z obu stron.

25
    Lechia Gdańsk starała się odpowiedzieć przeciwnikom atakiem na prawej stronie boiska. Powrócili na czas odpowiedzialni za bronienie gospodarze.

28
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk:
    z boiska schodzi Conrado, na boisku pojawia się Kałahur.

30
    Dwa kwadranse spotkania za pierwszoligowcami.

32
    Artem Poliarus napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

34
    Długo zbierali się Pomarańczowi do wykonania rzutu wolnego po przewinieniu na Artemie Poliarusie. Pomocnik potrzebowali chwili na dojście do siebie.

37
    Akcja rozegrana na boku boiska, jednak agresywne podejście pressingowe niecieczan nie pozwoliło podopiecznym Szymona Grabowskiego na zagrożenie Tomaszowi Losce.

39
    Nie przebierają w środkach piłkarze i ponownie było niebezpiecznie wyglądające przewinienie.

40
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia rywalizacji w pierwszej połowie.

42
    Dość niemrawo poruszają się piłkarze po boisku. W taki sposób będzie trudno o strzelenie gola przed zejściem na przerwę do szatni.

45
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

45+2

46

46
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Poliarus, na boisku pojawia się Trubeha.

48
    Pora na ciekawsze ataki po powrocie z szatni na boisko.

50
    Dobre dośrodkowanie, ale poradził sobie z nim bramkarz.

52
    Konfrontacje w centrum pola.

55
    Trenerzy szukają rozwiązań na ławkach rezerwowych.

55
    z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Bobcek.

57
    Lechia Gdańsk w wymianie podań na połowie przeciwnika. Nie ma tam jednak dużo przestrzeni.

60
    Godzina meczu za drużynami i niezmiennie jest bezbramkowo.

63
    Niecieczanie na połowie przeciwnika i starali się przeprowadzić akcję z wykorzystaniem wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Andrzeja Trubehy.

67
    z boiska schodzi Fassbender, na boisku pojawia się Nowakowski.

70
    Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego spotkania. Była próba przedostania się pod bramkę Tomasza Loski z wykorzystaniem prawego skrzydła, jednak połapali się w tym obrońcy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

76
    Dawid Bugaj napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

78
    Lechia Gdańsk wymieniła podania na połowie przeciwnika. W ostatnim momencie zabrakło dokładności, żeby stoczyć pojedynek z osamotnionym bramkarzem Tomaszem Loską.

76
    z boiska schodzi Bugaj, na boisku pojawia się Brzęk.

76
    z boiska schodzi Khlan, na boisku pojawia się Sezonienko.

76
    z boiska schodzi Mena, na boisku pojawia się Sypek.

77
    z boiska schodzi Branecki, na boisku pojawia się Jakubik.

77
    z boiska schodzi Karasek, na boisku pojawia się Poznar.

80
    Lawina zmian i szkoleniowcy szukają sposobu na poprawienie bezbramkowego wyniku z pomocą zawodników wprowadzonych z ławki rezerwowych na boisko.

82
    Lechia Gdańsk nieskutecznie, choć była okazja do zaskoczenia Tomasza Loski strzałem z dogodnej pozycji.

84
    Dalekie podanie przechwycone przez zawodników w pomarańczowych strojach.

86
    Kolejne przewinienie, nie przebierają w środkach piłkarze.

87
    To już naprawdę ostatni dzwonek. Może i widowisko nie było specjalnie atrakcyjne, ale drużyny mają jeszcze możliwość wyszarpnięcia kompletu punktów na jego zakończenie.

89
    Ile doliczonych minut od sędziego Piotra Urbana?

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

90+2
    Ostatnie podrygi ofensywne obu jedenastek.

90+3

W Niecieczy nie doszło do meczu, który kibice będą wspominać z wypiekami na twarzach w długie, jesienne wieczory. Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował bezbramkowo z Lechią Gdańsk.

Posiadanie piłki: 55% : 45%.
    Strzały na bramkę: 2:3.
    Strzały niecelne: 6:2.
    Rzuty rożne: 3:5.
    Spalone: 0:0.
    Faule: 15:20.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:57:04)

Gole:

Kartki:   32. Poliarus (BRK) – 76. Bugaj (LGD)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 0:0. Foule: 15:20.
    Bruk-Bet Termalica: Loska – Kasperkiewicz, Fassbender (67. Nowakowski), Dombrowskij, Branecki (77. Jakubik), Poliarus (46. Trubeha), Zawijskij, Hilbrycht, Spendlhofer, Karasek (77. Poznar), Ambrosiewicz.

Zmiany: Topór – Wolski, Wacławek, Morąg, Jakubik, Trubeha, Poznar, Nowakowski, Biedrzycki.

Lechia Gdańsk: Sarnawski – Bugaj (76. Brzęk), Chindris, Olsson, Conrado (28. Kałahur), Kapić, Żelizko, Mena (76. Sypek), Fernandez, Khlan (76. Sezonienko), Zjawiński (55. Bobcek).

Zmiany: Mikułko – Piła, D'Arrigo, Sypek, Kałahur, Brzęk, Sezonienko, Bobcek, Neugebauer.

Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa)