Radomiak – ŁKS | 3:0 (koniec) | | | Widzew – Stal M. | 1:0 (koniec) | | | Zagłębie L. – Piast | 1:1 (koniec) |
Ruch – Pogoń | 0:3 (koniec) |
Podbeskidzie – Stal Rz. | 0:1 (koniec) | | | Wisła K. – Znicz | 6:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Arka | 0:3 (koniec) |
Hutnik – Sandecja | 1:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Skra | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – Olimpia G. | 3:1 (koniec) |
Chojniczanka – Zagłębie II | 2:1 (koniec) |
Luton – Tottenham | 0:1 (koniec) | | | Burnley – Chelsea | 1:4 (koniec) | | | Everton – Bournemouth | 3:0 (koniec) |
Fulham – Sheffield Utd | 3:1 (koniec) | | | Man Utd – Brentford | 2:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Nottingham | 0:0 (koniec) |
Inter – Bologna | 2:2 (koniec) | | | Juventus – Torino | 2:0 (koniec) | | | Genoa – AC Milan | 0:1 (koniec) |
Cadiz – Girona | 0:1 (koniec) | | | Real Madryt – Osasuna | 4:0 (koniec) | | | Mallorca – Valencia | 1:1 (koniec) |
Sevilla – Rayo Vallecano | 2:2 (koniec) |
Augsburg – Darmstadt | 1:2 (koniec) | | | Borussia D. – Union | 4:2 (koniec) | | | RB Lipsk – VfL Bochum | 0:0 (koniec) |
Stuttgart – Wolfsburg | 3:1 (koniec) | | | Werder – Hoffenheim | 2:3 (koniec) |
Metz – Nice | 0:1 (koniec) | | | Reims – Monaco | 1:3 (koniec) |
Dynamo C.B. – Karvina | 1:0 (koniec) | | | Bohemians – Zlín | 0:0 (koniec) | | | Ołomuniec – Mlada | 4:0 (koniec) |
Slovacko – Teplice | 2:0 (koniec) | | | Banik – Pardubice | 1:1 (koniec) |
Skalica – Koszyce | 1:0 (koniec) | | | Michalovce – MSK Żilina | 1:1 (koniec) |
finał
Chojniczanka Chojnice
2:1
(1:1)
Zagłębie II Lubin
90+6
|
Żółta kartka dla zespołu Zagłębie II Lubin (Kizyma).
|
|
89
|
Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Szymusik).
|
|
83
|
Żółta kartka dla zespołu Zagłębie II Lubin (Gruszecki).
|
|
63
|
Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Kolesar).
|
|
31
|
Żółta kartka dla zespołu Zagłębie II Lubin (Terlecki).
|
|
31
|
Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Szumilas).
|
Gole:
4. Prałat, 54. Szymusik – 23. Kusztal (kar.)
Sędziowie: Artur Aluszyk (Szczecin).
Widownia:
Kartki: 31. Szumilas (CHO), 63. Kolesar (CHO), 89. Szymusik (CHO) – 31. Terlecki (LB2), 83. Gruszecki (LB2), 90+6. Kizyma (LB2)
Spudłowany karny!:
Chojniczanka Chojnice:
Primel – Szymusik, Boczek, Emdundsson, Szczytniewski, Nowacki, Szumilas, Kozina, Szczepanek, Prałat, Giel.
Zmiany: Szabłowski, Golak, Goliński, Raburski, Borysiuk, Mikołajczak, Korczyc, Kolesar, Banach.
Trener:
Zagłębie II Lubin: Weirauch – Kolan, Orlikowski, Kruk, Karasiński, Kizyma, Masiak, Terlecki, Kruszelnicki, Szafranek, Kusztal.
Zmiany: Steffen, Lipp, Sochan, Sygieniewicz, Adamski, Gruszecki, Antkiewicz.
Trener:
Zmiany: Szabłowski, Golak, Goliński, Raburski, Borysiuk, Mikołajczak, Korczyc, Kolesar, Banach.
Trener:
Zagłębie II Lubin: Weirauch – Kolan, Orlikowski, Kruk, Karasiński, Kizyma, Masiak, Terlecki, Kruszelnicki, Szafranek, Kusztal.
Zmiany: Steffen, Lipp, Sochan, Sygieniewicz, Adamski, Gruszecki, Antkiewicz.
Trener:
Sędziowie: Artur Aluszyk (Szczecin).
Widownia:
Tomek