Hutnik – Sandecja 1:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Skra 2:1 (koniec) | Wisła Pu. – Olimpia G. 3:1 (koniec)
Chojniczanka – Zagłębie II 2:1 (koniec)
Wisła Puławy
3:1 (2:1)
Olimpia Grudziądz
Sobota 07.10.2023, 15:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2. Liga • 12. kolejka

Relację przeprowadził dla Państwa Krzysztof Sarna (16:55:33)

Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na łamach lajfów!

Puławianie wygrywają przed własną publicznością 3:1 z Olimpią Grudziądz. Przyjezdni postawili wszystko na jedną kartę w samej końcówce, ale to Wisła triumfuje. Do defensywy zepchnięci puławianie w drugiej połowie, ale nie przeszkodziło to w zwycięstwie.

90+4

90+4
    Gol dla Wisły Puławy! Podanie do Klichowicza, który ustawiony był na środku boiska. Adrian Olszewski wyszedł z bramki spodziewając się, że będzie to ostatnia akcja. Klichowicz pewnie popędził z piłką i postawił kropkę nad "i".

90+4
    Jeszcze jedna wrzutka Gutowskiego z rzutu wolnego. Minimalne zamieszanie, ale oddalają zagrożenie gospodarze.

90+3
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Wisła Puławy (Wiech).

90+2
    Chwila zamieszania w polu karnym po dośrodkowaniu Gutowskiego. W szeregach Olimpii jakby nikt nie chciał się podjąć próby oddania strzału, co zaowocowało wybiciem piłki przez gospodarzy.

90+2
    Jeszcze z rzutu rożnego próbować będą przyjezdni.

90
    Gutowski zagrał dobre dośrodkowanie, jednak od razu złapał je Mielcarz.

90
    Sędzia doliczył co najmniej 3 minuty.

90
    Faulował Bortniczuk i zza 30. metra piłkę do gry z rzutu wolnego wprowadzać będzie Gutowski.

90
    Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Bortniczuk).

88
    Bardzo dobre dośrodkowanie z prawej flanki w wykonaniu Olimpii Grudziądz. Nieco problemów przy złapaniu miał Mielcarz, ale wyszedł z tego obronną ręką.

86
    Papikyan strzela dwa metry obok słupka sprzed pola karnego.

82
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy:
    z boiska schodzi Kołtański, na boisku pojawia się Szymanek.

81
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz:
    z boiska schodzi Frelek, na boisku pojawia się Rychert.

78
    z boiska schodzi Winsztal, na boisku pojawia się Papikyan.

76
    z boiska schodzi Pavlas, na boisku pojawia się Kumoch.

76
    z boiska schodzi Janicki, na boisku pojawia się Bortniczuk.

74
    Dobre minuty Olimpii, która wyraźnie kreuje i naciska rywala. Rzut rożny dla przyjezdnych.

72
    Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Kaczorowski).

68
    Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Wiech).

66
    Dobre dośrodkowanie Gutowskiego na dalszy słupek, ale nie wykonali niczego konkretnego goście.

66
    Rzut rożny dla Olimpii Grudziądz.

65
    Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Janicki).

61
    Pavlas zagrał w pole karne z prawej strony boiska, ale piłkę złapał Adrian Olszewski.

59
    Dośrodkowanie gości sprzed pola karnego momentalnie oddalone przez graczy Wisły Puławy.

57
    Szarpana gra teraz na prawej flance.

55
    Na spalonym złapani puławianie.

53
    Niecelna główka Kostkowskiego. Z piątego metra wznowi Mielcarz.

52

52
    Dośrodkowanie Warcholaka, ale oddalają zagrożenie gospodarze. Nadal utrzymują się przy piłce grudziądzanie.

50
    Zablokowany strzał Gutowskiego.

46

Puławianie prowadzą do przerwy przed własną publicznością z Olimpią Grudziądz 2:1. Świetna odpowiedź gospodarzy, którzy najpierw stracili bramkę, by w pięć minut objąć prowadzenie.

45+3

45+3
    Żółta kartka dla zespołu Olimpia Grudziądz (Kostkowski).

45+3
    Kobryń będzie wrzucał piłkę z autu na wysokości pola karnego. Goście jeszcze próbują.

45

45
    Gol dla Wisły Puławy! Świetnie w pole karne mocno i płasko zagrał Kołtański. Niepilnowany był Kliczhowicz, który podał do swojego kolegi, a ten do niego odegrał. Klichowicz strzelił pod kątem i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

45
    Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Klichowicz).

44
    Jeszcze jedna wrzutka Wisły Puławy z rzutu wolnego, ale z piątego metra piłkę do gry będzie wprowadzać Adrian Olszewski.

40
    Gol dla Wisły Puławy! Ależ odpowiedź Wisły! Gospodarze także mieli rzut wolny. Piłkę do gry w pole karne wprowadzał Kołtański, a na dalszy słupek główkował świetnie Tkocz, który odnalazł się w polu karnym.

39
    Żółta kartka dla zespołu Olimpia Grudziądz (Frelek).

39
    W natarciu nieustannie Olimpia Grudziądz.

37
    Kobryń chciał dośrodkowywać w pole karne, ale ta próba została zablokowana. Kolejny wrzut z autu na wysokości pola karnego dla Olimpii Grudziądz.

35
    Żółta kartka dla zespołu Olimpia Grudziądz (Pałaszewski).

32
    Gol dla Olimpii! Miękka wrzutka z rzutu wolnego w wykonaniu Warcholaka. Piłka trafiła na trzynasty metr do Sikorskiego, który jeszcze przyjął piłkę i oddał strzał w światło bramki.
    Strzelcem bramki OSKAR SIKORSKI.

31
    Rzut wolny dla Olimpii Grudziądz z połowy Wisły Puławy.

27
    Ciekawą akcję zbudowali puławianie jeden z obrońców Olimpii nie pozwolił przejść Wiśle z dalszą akcją.

27
    Z okolic 25. metra oddał strzał Frelek, ale nad bramką.

25
    Bonikowski zszedł na prawą stronę i dogrywał piłkę w pole karne, ale obronną ręką wyszli z tej akcji gospodarze.

23
    Dośrodkowanie Kobrynia z prawej flanki na schodzącego Pałaszewskiego, ale nie trafił swoim uderzeniem.

22
    Dośrodkowywał z prawej flanki Pavlas, ale żaden z gospodarzy nie sięgnął piłki. Spod własnej bramki wznowi Adrian Olszewski.

17
    Budują swoją akcję gospodarze, którzy rozgrywają piłkę na własnej połowie.

15
    Na krótko Olimpia Grudziądz rozegrała rzut rożny. Goście oddalili się jednak od pola karnego i wymieniają między sobą podania.

13
    Jak na razie obraz gry nie należy do ładnych. Częste faule po obu stronach.

12
    Przeciągnięte dośrodkowanie Janickiego z rzutu rożnego.

11
    Z pierwszego dośrodkowania niewiele wyniknęło. Jednak sprzed pola karnego wrzucił piłkę Klichowicz, a główkował Tkocz. Jednak Adrian Olszewski kapitalnie interweniował. Jeszcze jeden rzut rożny dla Wisły.

11
    Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

10
    z boiska schodzi Kurowski, na boisku pojawia się Pałaszewski.

9
    Żółta kartka dla zespołu Olimpia Grudziądz (Sikorski).

7
    Dośrodkowanie Olimpii prosto w obrońcę Wisły Puławy.

6
    Przybliżają się do bramki przeciwnika grudziądzanie. Przed nimi pierwszy rzut rożny.

6
    Wraca na boisko Kurowski. Przed Olimpią Grudziądz drugi rzut wolny z połowy Wisły.

2
    Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Tkocz).

1
    Mocne zderzenie zawodników obu drużyn w środkowej strefie boiska. Zawitać musiał sztab medyczny Olimpii Grudziądz.