ŁKS II – Skra 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Jastrzębie 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Olimpia G. 2:0 (koniec)
ŁKS II Łódź
1:3 (1:0)
Skra Częstochowa
Niedziela 22.10.2023, 14:152. Liga • 14. kolejka

Koniec! Łodzianie grając ponad 60 minut w osłabieniu, nie zdołali dowieźć wygranej do końca. Trzy oczka wędrują do Częstochowy! (16:15:24)

90+3

90+2
    Gol dla Skry!

Pozamiatane! Kontra gości, Dogranie do DAWIDA WOJTYRY, który po raz drugi pokonuje bramkarza gospodarzy!

90+1
    Arbiter dorzuca 4 minuty.

89
    Akcja łodzian, ale po zamieszaniu w polu karnym, to częstochowianie czujnie w defensywie!

87
    Mogło być 3:1, piłka wpada do siatki gospodarzy, ale Wojciechowski znów na ofsajdzie!

85
    Olejniczak z dystansu, ale próba w jego wykonaniu niecelna!

84
    Zmiana w drużynie ŁKS II Łódź:
    z boiska schodzi Wszołek, na boisku pojawia się Młynarczyk.

81
    Dogranie do Wojciechowskiego nie w czas, ten na ofsajdzie.

80
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa:
    z boiska schodzi Sajdak, na boisku pojawia się Ciućka.

80
    z boiska schodzi Bartosiak, na boisku pojawia się Mesjasz.

77

No i łodzianie już przegrywają! Niefortunna interwencja OSKARA KOPROWSKIEGO, który pokonuje własnego bramkarza!

75
    Kolejne dośrodkowanie gości w pole karne, ale w defensywie ponownie udanie łodzianie.

72
    z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Radziński.

72
    z boiska schodzi Balongo, na boisku pojawia się Sławiński.

70
    Łąbojko decyduje się na uderzenie zza pola karnego, ale próba zablokowana przez gospodarzy!

67
    Łodzianie zamknięci na własnej połowie, Skra czuje, że może ukłuć po raz kolejny gospodarzy!

65
    Skra nadal w natarciu, warto przypomnieć, że częstochowianie grają w przewadze jednego zawodnika!

Piotr Grabowski

Gole: 27. Koprowski (kar.) – 62. Wojtyra (kar.), 77. Koprowski (sam.), 90+2. Wojtyra

Kartki:   2. Kościuk (ŁKSII), 14. Goncaleves (ŁKSII) – 13. Wypart (SKC), 52. Kubik (SKC)   29. Goncalves (ŁKSII)

ŁKS II Łódź: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski, Wszołek, Zając (72. Radziński), Lorenc, Goncalves, Glapka (64. Lipień) Balongo (72. Sławiński), Kościuk (64. Łabędzki)
    Zmiany: Bomba, Mnatsajanyan, Kuźma, Młynarczyk, Łabędzki, Lipień, Sławiński, Kamon, Radziński

Skra Częstochowa: Szymkowiak – Bartosiak (80. Mesjasz), Łabojko, Nocoń, Wojtyra, Winciersz (57. Wojciechowski), Kucharczyk, Wypart (46. P. Kucharczyk), Sajdak (80. Ciućka), Kołodziejczyk (56. Olejnik), Kubik
    Zmiany: Rajczykowski, Kucharczyk, Mesjasz, Ciućka, Maćkowiak, Niedbała, Wojciechowski, Olejnik, Nawrocki