Radomiak – Górnik Z. 1:1 (koniec) | Cracovia – Stal M. 2:2 (koniec) | Śląsk – Korona 0:0 (koniec)
Radomiak Radom
1:1 (1:1)
Górnik Zabrze
Sobota 09.12.2023, 15:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • PKO Ekstraklasa • 18. kolejka
    Dziękujemy za śledzenie relacji live. Od 17:30 startujemy z meczem Cracovia - Stal!

Podział punktów w Radomiu! Wynik meczu został ustalony jeszcze przed przerwą. Radomiak grał przez praktycznie całą drugą odsłonę w przewadze, lecz nie zdołał tego wykorzystać! (17:00:17)

90+4
    90+4.

90+4
    Piłka meczowa! Główkował z piątego metra Leonardo Rocha, jednak świetnie na linii interweniował Daniel Bielica!

90+3
    Jedna z ostatnich szans! Faulowany na połowie Górnika był Rossi.

90
    Damian Kos zdecydował się dorzucić cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Donisa.

89
    Pik faulowany na połowie przeciwnika. Rzut wolny i okazja na wrzutkę dla Radomiaka!

88
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze:
    z boiska schodzi Adrian Kapralik, na boisku pojawia się Robert Dadok.

87
    Przechwyt Ennaliego, który rozpędził się z piłką i został zatrzymany dopiero tuż przed polem karnym Radomiaka!

85
    Radomianie w natarciu. Grający w przewadze gospodarze walczą o zwycięskiego gola.
    83.

83
    Ależ szansa! Wrzutka z prawej flanki Leandro, po której główkował Pedro Henrique! Daniel Bielica świetnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki!