Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com!
29:25
(17:9)
26:30
Relacja na żywo z tego meczu nie zostanie przeprowadzona. Po zakończeniu spotkania, opublikowany zostanie jego wynik.
32:30
(14:11)
Korona Handball Kielce wygrywa dzisiaj swój piąty mecz z rzędu, powiększając tym samym swoje prowadzenie na fotelu lidera w rundzie przegranych. Dziękuję za dzisiaj oraz zapraszam na kolejne relacje na portalu Lajfy com. Bądźcie z nami na bieżąco, aby śledzić poczyniania kieleckich szczypiornistek.
21:24
(9:11)
Koszalinianki przez długie minuty toczyły wyrównaną walkę z faworyzowanym Zagłębiem Lubin. W ostatnich 10 minutach przyjezdne odskoczyły na kilka trafień. Akademiczki zdołały jeszcze zmniejszyć straty i ostatecznie Metraco Zagłębie wygrało w Koszalinie 24:21