PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wg wydarzenia
Chronologicznie
20170618
Niedziela 18. 6. 2017
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
15:00
Bałtyk G. – Gwardia K.
(3 liga, gr. II)
(34)
4:1
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Chemik B. – Wda
(3 liga, gr. II)
(34)
2:1
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Toruń – Jarota
(3 liga, gr. II)
(34)
2:3
(2:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Górnik K. – KKS
(3 liga, gr. II)
(34)
3:1
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Leśnik – Kleczew
(3 liga, gr. II)
(34)
1:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Pogoń Lęb. – Przodkowo
(3 liga, gr. II)
(34)
2:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Polonia Śr. – Chwaszczyno
(3 liga, gr. II)
(34)
1:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Świt Skolwin – Pogoń II
(3 liga, gr. II)
(34)
4:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
15:00
Vineta – Lech II P.
(3 liga, gr. II)
(34)
1:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:00
Radomiak – Bytovia
(Fortuna 1 Liga)
(1.m. 0:4)
0:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+1
)
więcej
17:00
Portugalia – Meksyk
(P.Konfederacji)
(A)
2:2
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Gać – Zagłębie II
(4 liga)
0:3
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+7
)
więcej
18:00
Niemcy – Czechy
(ME U21)
(C)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:00
Kamerun – Chile
(P.Konfederacji)
(B)
0:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Dania – Włochy
(ME U21)
(C)
0:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
21:00
Tenerife – Cadiz
(LaLiga2)
(1.m. 0:1)
1:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
120'
)
więcej