PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wszystko wg sportu
Chronologicznie
20181015
Poniedziałek 15. 10. 2018
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
01:00
St. Louis – Anaheim
(NHL)
2:3
(0:1, 2:0, 0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
01:00
Winnipeg – Carolina
(NHL)
3:1
(0:0, 0:0, 3:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
17:00
Czechy – Mołdawia
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 1.)
1:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
17:00
Walia – Polska
(Reprezentacja U19)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Czechy – Anglia
(U20 Elite Tournament)
1:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:00
Niżniekamsk – Soczi
(KHL)
2:4
(1:2, 1:1, 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
18:00
BKS Visła – Skra
(PlusLiga)
(1)
3:2
21:25; 25
0
:
0
finał
1
2
(21:25; 25:23; 25:19; 27:29; 18:16)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:30
San Marino – Chorwacja
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 1.)
0:4
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:30
Grecja – Białoruś
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 1.)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
18:30
Sankt Petersburg – Sp. Moskwa
(KHL)
3:2
(1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
64'
)
więcej
20:00
Arabia Saud. – Irak
(Spotkania towarzyskie)
1:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:00
Zduńska Wola – Piast
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
5:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:45
Hiszpania – Anglia
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 4.)
2:3
(0:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+8
)
więcej
20:45
Bośnia i Herc. – Irlandia Północna
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 3.)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Chorwacja – Jordania
(Spotkania towarzyskie)
2:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
20:45
Estonia – Węgry
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 2.)
3:3
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Finlandia – Grecja
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 2.)
2:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Białoruś – Mołdawia
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 2.)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Luksemburg – San Marino
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 2.)
3:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Islandia – Szwajcaria
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 2.)
1:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej