Zduńska Wola – Piast 5:1 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
5:1 (1:0)
Piast Gliwice
Poniedziałek 15.10.2018, 20:00 • Hala przy ul. Złotej, Zduńska Wola • FOGO Futsal Ekstraklasa

Trzy punkty zostają w Zduńskiej Woli! Wicemistrzowie Polski aż 5:1 pokonują Piasta Gliwice i po raz pierwszy zwyciężają w bieżącym sezonie. Inaczej wygląda sytuacja gliwiczan, którzy w trzecim meczu notują trzecią porażkę. Dziękuję za uwagę! (21:43:52)

40

38
    Gol dla Gatty Active!
    Dobijają rywali miejscowi! Ponownie na listę strzelców wpisuje się MICHAŁ MARCINIAK.

36
    Duży krok w stronę trzech punktów robią gospodarze! Strzelcem bramki MICHAŁ MARCINIAK.

35
    Pięć minut pozostało do końca efektywnego czasu gry. Gospodarze są blisko zwycięstwa, choć bramka Grecza może pozwolić Piastowi nawiązać walkę.

34
    Gol dla Piasta!
    Wracają do gry przyjezdni! Autorem pierwszego dzisiejszego trafienia dla gliwiczan MICHAŁ GRECZ!

31
    Strzelcem bramki MAKSYM PAUTIAK.

25
    Podwyższają prowadzenie miejscowi! Tym razem na listę strzelców wpisał się ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI.

21

Do przerwy Gatta Active Zduńska Wola prowadzi z Piastem Gliwice 1:0. Jedyną jak na razie bramkę strzelił już w trzeciej minucie Daniel Krawczyk. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans!

20

15
    Obie ekipy mają w tym momencie zaledwie po jednym faulu na swoim koncie.

10
    Dziesięć minut gry za nami. Póki co w dalszym ciągu utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie gospodarzy.

3
    Strzelcem bramki DANIEL KRAWCZYK.

1

Protokół meczowy:

Gatta Active Zduńska Wola:
    Słowiński, Miłosiński – Stanisławski, Olczak, Milewski, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Gorbatyj, Szymczak, Pautiak, Szypczyński

Trener: Wojciech Sopur

Piast Gliwice:
    Widuch, Steindor, Dworzecki – Gutierrez, Camacho, Bonilla, M. Grzywa, Franz, Grecz, Lebiedziński, Szadurski

Trener: Klaudiusz Hirsch

Sędzia I: Damian Grabowski
    Sędzia II: Damian Jaruchiewicz
    Sędzia III: Tomasz Biel
    Sędzia czasowy: Tomasz Sadowski.

Obie ekipy niezbyt udanie rozpoczęły bieżący sezon. Zduńskowolanie zremisowali na początek z FC Toruń, a następnie podzielili się punktami z Pogonią Szczecin. Piast z kolei najpierw przegrali 4:5 z AZS-em UG, po czym ulegli 3:4 beniaminkowi z Jelcz-Laskowic.

Czwartą kolejkę Futsal Ekstraklasy zakończy poniedziałkowy pojedynek w Zduńskiej Woli. Miejscowa Gatta Active podejmie tam Piasta Gliwice.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 20:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 3. Krawczyk, 25. Szypczyński, 31. Pautiak, 36. Marciniak, 38. Marciniak – 34. Grecz

Sędzia czasowy: Tomasz Sadowski