PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wg wydarzenia
Chronologicznie
20190808
Czwartek 8. 8. 2019
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
16:00
FK Astana – Valetta
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
5:1
(3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
17:30
Larnaka – Gent
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
1:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Sparta – Trabzonspor
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
2:2
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Piunik – Wolves
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:4
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:15
Craiova – AEK Atény
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
18:30
Brøndby – Braga
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
2:4
(1:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
18:45
Ventspils – Vitoria
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:3
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:00
Sheriff – AIK Solna
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
1:2
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+8
)
więcej
19:00
Neftchi – Bnei Yehuda
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
2:2
(1:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+7
)
więcej
19:00
Malmo – Zrinjski
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
3:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
19:00
Haugesund – PSV
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:00
Mariupol – Alkmaar
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:00
Thun – Spartak Mos.
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
2:3
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:00
Molde – Aris S.
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
3:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
19:30
Łudogorec – The New Saints
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
5:0
(3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
19:30
Maccabi T.A. – Suduva
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
1:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:30
CSKA Sofia – Zoria
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
1:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:30
Lokomotiv Plovdiv – Strasbourg
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
19:30
Feyenoord – Dinamo Tb.
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
4:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:30
Antwerp – Vik. Pilzno
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
1:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
19:45
FK Sarajevo – BATE
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
1:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
20:00
Dudelange – Kalju
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
3:1
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:00
Rijeka – Aberdeen
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
2:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:00
Midtjylland – Rangers
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
2:4
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:00
Norrköping – Hapoel BS
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
1:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:30
FC Vaduz – Eintracht
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:5
(0:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:30
FCSB – Mlada
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
20:30
Austria W. – Apollon
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
1:2
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
21:00
Luzern – RCD Espanyol
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:3
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
21:00
Partizan – Yeni Malatyaspor
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
3:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
21:00
Legia – Atromitos
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
21:00
Torino – Salihorsk
(Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna))
(3RK)
5:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
57'
)
więcej