Ruch – Polonia B. 0:2 (koniec) | Cracovia – Lechia 3:0 (koniec) | Legia – Zagłębie L. 2:2 (koniec)

Gol dla Legii!
    Hubnik w końcówce doprowadza do wyrównania! Piłkę w pole karne dokładnie dośrodkował inny z rezerwowych, Cabral, a Czech strzałem głową pokonał Isailovicia.

90
    Mecz potrwa o cztery minuty dłużej.

89
    Legia próbuje jeszcze odpowiedzieć, ale strzał Vrdoljaka został zablokowany.

87
    Gol dla Zagłębia L.
    Atakowała Legia, ale to goście zaskakująco wychodzą na prowadzenie. Po uderzeniu Wilczka piłka odbiła się jeszcze od Astiza i wpadła do bramki nad Skabą.

86
    Blisko dojścia do sytuacji sam na sam był Hubnik, wcześniej faulował jednak jednego z rywali.

85
    Zdaniem sędziego Vrdoljak faulował Kocota, sam Chorwat nie zgadza się z tą decyzją.

84
    Bryła skutecznie przerwał kolejną akcję Legii.

84
    Wawrzyniak dobrze na lewej strony poradził sobie z aktywnym w tym meczu Abwo.

82
    Dwa rzuty rożne mieli legioniści. Spore zagrożenie pod bramką Zagłębia, ale Choto uderzył nad poprzeczką.

80
    Legia wciąż w ataku, tym razem na połowie Zagłębia faulowany był Hubnik.

79
    Zmiana w Legii - Cabral za Borysiuka.

78
    Padł w polu karnym Radović, ale sędzia nie dopatrzył się faulu i nie pokazał na 11. metr.

77
    Po dłuższej przerwie tempo znacząco spadło i od paru minut żadna ze stron nie stworzyła sobie dobrej sytuacji strzeleckiej.

75
    Gra już wznowiona, a obaj gracze wrócili na murawę.

73
    Wilczek groźnie zderzył się z Wawrzyniakiem, obaj znaleźli się pod opieką lekarzy.

72
    Płasko uderzył też Hanzel i równie dobrze z obroną strzału poradził sobie Skaba.

70
    Groźny, płaski strzał Kucharczyka z dystansu i dobrze do boku piłkę odbił Isailović.