Korona – Cracovia 0:0 (koniec) | Jagiellonia – Podbeskidzie 0:2 (koniec) | Lech P. – ŁKS 4:0 (koniec)

90+1
    Nowak za Szałachowskiego w zespole ŁKS-u.

90
    Kriwiec spróbował strzału sytuacyjnego z powietrza, ale piłka wyszła po tym uderzeniu na aut.

89
    Romańczuk został złapany na spalonym.

88
    Murawski dobrze zagrywał w pole karne do Kriwca, ale ten z ostrego kąta nie był już w stanie zaskoczyć Velimirovicia.

86
    Bramkarz ŁKS-u znów źle wyszedł do dośrodkowania i szybciej głową zdołał uderzyć Drygas, ale piłka przeszła nad bramką.

85
    W ostatnich minutach Lech nie schodzi z połowy ŁKS-u.

83
    Ładne przyjęcie Kriwca, dzięki któremu zgubił rywala i mógł uderzyć z 16 metrów, ale trafił wprost w Velimirovicia.

82
    Ostatnia zmiana w Lechu - Ubiparip za Rudniewa.

81
    Na spalonym złapany został Mięciel.

81
    Do piłki podszedł Kaczmarek i uderzył lewą nogą wysoko nad bramką.

80
    Henriquez faulował Stefańczyka blisko narożnika pola karnego Lecha. Dobra okazja do zdobycia honorowego gola.

78
    Mięciel samotnie znalazł się z piłką na prawej stronie. Zszedł on ostatecznie do środka i uderzył w kierunku dalszego słupka, ale strzał okazał się niecelny.

77
    Szałachowski zmarnował okazję do kontry i gdy chciał podawać do Mięciela, ten był już na spalonym.

75
    Tempo jest o wiele wolniejsze niż w pierwszej połowie. Lech spokojnie wyczekuje już do końca meczu i liczy na błąd rywala, a ŁKS nie ma koncepcji na zagrożenie jego bramce.

73
    Djurdjević w środku pola ostro potraktował Mięciela.

71
    Zmiana w Lechu - Stilić za Tonewa.

69
    Lech wciąż w natarciu, ale jego ataki nie są już tak szybkie jak w pierwszej połowie.

67
    Po stracie Lecha w środku pola w polu karnym gospodarzy z piłką znalazł się Mięciel, ale ostatecznie obok niego znalazło się aż pięciu rywali i nie miał on szans na skutecznie uderzenie na bramkę Buricia.