Widzew – Lechia 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Korona 0:2 (koniec) | Ruch – ŁKS 2:2 (koniec)
GKS Bełchatów
0:2 (0:2)
Korona Kielce
Sobota 28.04.2012, 15:45PKO Ekstraklasa

Koniec meczu. (17:35:19)

90+2
    Jedna z ostatnich kontr Bełchatowa, Wróbel strzelał technicznie z ostrego kąta, ale trafił w interweniującego Modelskiego.

90+1
    Papka wywalczył rzut z autu na połowie GKS-u, ale przyjezdni nie zdołali dłużej utrzymać się przy piłce.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Kolejny stały fragment gry, ale fatalnie dośrodkowanie Zbozienia i jedynie aut w okolicach połowy boiska dla GKS-u.

88
    Rzut wolny dla Bełchatowa. Mateusz Mak wrzucił w pole karne, ale defensywa Korony Kielce nie popełniła błędu wyjaśniając sytuację.

88
    Ostatnia zmiana w Koronie, na kilka minut miejsce Grzegorza Lecha zajął Dariusz Papka.

85
    Rzut rożny dla Korony. Krótkie rozegranie do Lisowskiego, ten mocno wstrzelił w pole karne, piłka po rykoszecie trafiła do Lecha, ale jego poprawka nie zagroziła bramce Sapeli.

84
    Druga zmiana w ekipie przyjezdnych, Bartłomiej Michalski zastąpił Artura Lenartowskiego.

83
    Bełchatów szybko przedarł się pod pole karne Pilarza, Mateusz Mak świetnie opanował piłkę, zwiódł jednego z obrońców i padł w polu karnym. Sędzia na wapno nie wskazał, chociaż defensor Korony ewidentnie podstawił nogę rywalowi.

82
    Udana kontra Korony Kielce, piłka ostatecznie trafiła na dwudziesty metr do Jovanovicia, który po przyjęciu strzelił płasko tuż obok słupka.

80
    Baran wywalczył rzut z autu po indywidualnej akcji. Bełchatów jeszcze ma nadzieję na strzelenie kontaktowego gola.

78
    Pierwsza zmiana w ekipie Korony Kielce, Mateusz Łuczak zajął miejsce Daniela Gołębiewskiego.

77
    Rzut wolny dla Korony, strzał Golańskiego, ale wysoko nad poprzeczką.

76
    GKS Bełchatów z konieczności będzie musiał grać przez ostatni kwadrans w dziesiątkę! Kamil Kosowski z powodu kontuzji nie jest w stanie kontynuować gry, a limit zmian został wcześniej wykorzystany.

75
    Błąd Kijanskasa, piłkarze Bełchatowa mieli przewagę na połowie rywala, ale Żewłakow niecelnie podał do Wróbla.

73
    Stano w poszukiwaniu hat-tricka! Znów walczył o lepszą pozycję z Zbozieniem, wywalczył jedynie rzut rożny.

72
    Kosowski w towarzystwie fizjoterapeuty opuszcza murawę, chyba naderwał mięsień dwugłowy, a trener gospodarzy wykorzystał limit zmian...

71
    Zawodnicy GKS-u starają się prostymi środkami przedrzeć pod pole karne rywala, ale ich crossowe podania są niedokładne i bez większych problemów radzą sobie z nimi piłkarze Korony.