GKS Bełchatów – Podbeskidzie 2:1 (koniec) | Piast – Widzew 1:2 (koniec) | Wisła K. – Jagiellonia 0:0 (koniec)
Piast Gliwice
1:2 (0:1)
Widzew Łódź
Sobota 20.10.2012, 15:45 • Piasta w Gliwicach • PKO Ekstraklasa

Koniec meczu. (17:42:00)

90+6
    Zamieszanie w polu karnym, strzał Krzyckiego.... ale nad bramką!

90+6
    Rzut rożny dla gospodarzy, to może być ostatnia akcja meczu...

Gol dla Widzewa!
    Łukasz Broź pokonał Trelę z jedenastu metrów. Zawodnik Widzewa posłał silny strzał w lewy róg bramki Piasta.

90
    Rzut karny dla Widzewa po faulu na Rybickim!

81
    Kędziora wpadła w pole karne i podał do Izvolta, który z czterech metrów nawet nie trafił w bramkę Widzewa!

78
    W polu karnym pada Kędziora, ale sędzia Marciniak nie dyktuje "jedenastki"

74
    Gol dla Piasta! Jurado podał do Kędziory w pole karne, Wojciech stracił piłkę na rzecz Abbesa, ale Tuneyzjczyk potknął się o futbolówkę i Kędziora pokonał Mielcarza z ostrego kąta

61
    Podgórski znalazł się w sytuacji sam na sam z Mielcarzem, ale fenomenalną interwencją popisał się golkiper Widzewa! Interwencja kolejki!

60
    Kolejna akcja Piasta kończy się na Macieju Mielcarzu

59
    Rzut wolny dla gospodarzy...

58
    Zamieszanie pod pole karnym Mielcarza, gdzie gracze Widzewa nie mogą nadążyć za rywalami z Gliwic

57
    Przy piłce ciągle utrzymuje się Piast...

56
    Ładna sztuczka techniczna Kaczmarka pozwoliła mu się uwolnić od dwóch graczy Piasta

52
    Rzut wolny dla Piasta sprzed pola karnego Widzewa. Zawinił Abbes, który wybijał piłkę w ekwilibrystyczny sposób i kopnął Kędziorę

51
    Na spalonym Kędziora

50
    Wielka okazja dla Piasta, ale strzał Izvolta z dwóch metrów nie znalazł drogi do siatki!

44
    Piłka wstrzelona w pole karne, tam niepewna interwencja Mielcarza, wielkie zamieszanie gdzie jest piłka, ale w końcu Abbes wybił ją poza linię boczną

40
    Po dużej dominacji Piasta i paru kontrach gości, to łodzianie wyszli na prowadzenie. Gliwiczanie zaczęli grać bardzo nieroztropnie w obronie

39
    Alex Bruno dostał dobre podanie na skrzydło, wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Kaczmarkowi, który dołożył nogę i z czterech metrów pokonał Trelę! Świetna kontra Widzewa!

34
    Okachi do Alexa Bruno, ten wyszedł sam na sam z Trelą, ale gracz Widzewa był na spalonym

33
    Widzewiacy zmuszeni do wybijania piłki na oślep

32
    Piast znowu zaczyna dominować w środku pola

31
    Ben Dhifallah do Brozia, ale Polak stojąc na piątym metrze źle trafił w piłkę! Widzew mógł strzelić bramkę. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego w końcu się przebudzili

30
    Dużo niedokładności po obu stronach i ostatecznie Widzew zacznie zza linii bocznej

29
    Lazdins stracił piłkę i w kierunku bramki pobiegł Alex Bruna! Gracz Widzewa mógł zrobić wszystko, ale uderzył z nieprzygotowanej pozycji i tylko rzut rożny dla łodzian

28
    Piast konstruuje kolejną akcję ofensywną

27
    Lazdins za Zbozienia

27
    Świetne dośrodkowanie Brozia na głowę Ben Dhifallaha, ale napastnik źle trafił w piłkę. Mogło być 1:0 dla gości

24
    Zbozień jest cały zakrwawiony na twarzy i na pewno zostanie zniesiony za linię boczną

21
    Łodzianie fatalnie wyprowadzają piłkę z własnej połowy. Większość piłek trafia do graczy Piasta

20
    Sędzia Marciniak nie dojrzał faulu na Podgórki i piłka dla Widzewa

19
    Przewaga Piasta jest widoczna gołym okiem, Widzew stara się grać długą piłką, ale od paru minut nie zagościł na połowie rywali

18
    Piłka ponownie wróciła do Macieja Mielcarza i golkiper gości wyekspediował futbolówkę

17
    Piłka wróciła na połowę Piasta, ale po chwili Podgórski został sfaulowany i będziemy mieć rzut wolny dla gospodarzy

17
    Rzut rożny dla Piasta...

16
    Świetna "klepka" gliwiczan, ale w ostatniej chwili strzał Kędziory został zablokowany

15
    Widzew stara się grać pressingiem, ale Piast ma zdecydowanie za dużo miejca

14
    Widzew starał się dłużej utrzymać przy piłce, ale ta szybko wróciła w posiadanie beniaminka

13
    Kolejny kontratak gospodarzy, ale tym razem gliwiczanie stracili piłkę

12
    Korner dla Piasta nie przyniósł efektów i od bramki zacznie Mielcarz

11
    Świetna kontra Piasta! Fernandez pobiegł po lewym skrzydle, po czym podał do Kędziory, ale strzał Wojciecha został zablokowany!

11
    Krzycki dostał kartkę za faul na Ben Dhifallahu. Rzut wolny dla Widzewa...

10
    Podgórski sprytnie ograł Alexa Bruno i od autu zaczną gliwiczanie

9
    Pewna interwencja Treli, który poradził sobie ze słabym dośrodkowaniem Kaczmarka