Man Utd – Arsenal 2:1 (koniec) | Swansea – Chelsea 1:1 (koniec) | Fulham – Everton 2:2 (koniec)
Fulham F.C.
2:2 (1:0)
Everton F.C.
Sobota 03.11.2012, 16:00 • Craven Cottage, Londyn • Angielska Premier League

Do kolejnego spotkania! (17:54:24)

Dziękujemy za śledzenie relacji na lajfy.pl

Mecz, który mógł się podobać, ale widać, że to goście są drużyną o większym potencjale.

Jelavic opuszcza boisko w jego miejsce pojawia się Distin.

Everton miał trzykrotnie więcej okazji do strzelenia gola, ale to Fulham doprowadził do remisu.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty!

Cóż za niesamowita końcówka. Everton miał trzy stuprocentowe okazje, a to Fulham doprowadza do wyrównania!

89
    Sidwell!

88
    Leighton Baines w doskonałej sytuacji. W polu bramkowym strzela w dłuższy róg po ziemi, ale Schwarzer raz jeszcze ratuje swoją drużynę. Obrońcy Fulham powinni postawić piwo albo kratkę piwa Schwarzerowi!

85
    Fellaini raz jeszcze próbuje! Piękny wolej, ale Schwarzer zatrzymuje jego bombę!

85
    Pięć minut do końca i niewiele wskazuje, że dzisiejsze spotkanie wygrają gospodarze.

83
    Fellaini wpada w pole karne i z ostrego kąta strzela... trafia w słupek.

Na ten mecz do Londynu przyjechała blisko trzytysięczna grupa kibiców z Liverpool'u.

82
    Everton przeważa i nie koncentruje się tylko na defensywie.

79
    Naismith na boisku zastępuje Mirallasa.

Fulham bez przekonania próbuje zagrozić bramce Evertonu.

77
    Tylko kilkunastu centymetrów zabrakło, aby Fellaini doszedł do prostopadłego podania i wyszedł na pozycję sam na sam.

76
    Mladen Petric zmienia Diarrę.

75
    Chris Baird otrzymuje żółty kartonik za faul.

Jeżeli ktoś myśli, że Fulham rzuciło się do ataku, to nic z tego!

Długa piłka trafiła do Fellainiego, który przepchnął obrońcę Fulham i prostym podbiciem strzelił obok Schwarzera.

72
    Fellaini!!!!

70
    W odstępie dwóch minut Mirallas oraz Osman mieli doskonałe pozycję do oddania strzału, ale żaden z wymienionych nie trafił... w bramkę, bo w kibiców i owszem.

68
    Zmiana w Fulham. Sidwell za Kacaniklica.

Fulham nie ma wielu argumentów po utracie bramki. Zawodnicy z Londynu starają się atakować, ale wydaje się, że bramka dla Evertonu jest kwestią czasu.

65
    Dwójkowe zagranie Fellaini - Nikica Jelavic, ten ostatni wbiegł w pole karne, ale nie zdołał strzelić w światło bramki.

62
    Steven Pienaar przed szansą. Pomocnik Evertonu kropnął z dwudziestu metrów, ale jego strzał minął słupek bramki Schwarzera.

61
    Diarra obejrzał żółtą kartkę.

Po utracie bramki gospodarze próbowali szybko raz jeszcze wyjść na prowadzenie, ale Everton błyskawicznie przejął inicjatywę.

59
    Riise schodzi z boiska. W jego miejsce Dejagah.

A było to tak: Mirallas wbiegł w pole karne na prawym skrzydle, podał do Fellainiego, a ten nie myślał tylko strzelił z 10 metrów. Schwarzer bez szans.

54
    Fellaini strzela ładną bramkę. Asystę zalicza Mirallas.

53
    Coleman zatańczył z piłką na prawym skrzydle, a następnie oddał futbolówkę do tyłu. Nuda wieje na boisku...

50
    Okazja dla Fulham, ale z rzutu rożnego zrobiła się kontra dla gości. Obie ekipy grają nieskładnie i chaotycznie.

Piłka wrzucona w pole karne minęła wszystkich zawodników, a niektórzy z nich mają miny, jakby czekali na replay.

47
    Wolny dla Evertonu w rogu pola karnego Fulham.

46
    Pierwsza akcja Evertonu. Długa piłka do napastników. I... Fulham wyprowadza kontrę, po chwili traci piłkę. Teoria chaosu na boisku...

46

Przygotujmy się na drugą połowę.

Statystyki na korzyść Evertonu, który był dziewięciokrotnie bliski strzelenia gola, a gospodarzy ledwie dwukrotnie zagrozili bramce Howarda.

45
    Jedna minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44
    Sędzia powinien zakończyć pierwszą połowę, bo przecież zawodnicy biegają, jak Bolt w Londynie. Tyle, że żaden nie dostanie medalu.

43
    Strzał Jagielki obok bramki . Było blisko... tak metr za daleko.

41
    W ostatnich dwóch minutach zawodnicy Evertonu dwukrotnie znaleźli się w polu bramkowym Fulham, ale zupełnie się pogubili.

39
    Groźna akcja Fulham. Faul na Dufie i mamy rzut wolny. Do piłki podszedł Riuz i idealnie zagrał piłkę na głowy partnerów w szesnastce. Wynik nie uległ zmianie.

38
    Bardzo brutalne wejście Riise w nogi Colemana.

34
    Zapowiadało się na coś więcej niż tylko kolejną stratę pod bramką. Jelavic był bliski wyjścia na pozycję sam na sam, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przed obrońców Fulham.

31
    Jelavic strzelał głową zza pola karnego, ale wynik bez zmian.

30
    I co się dzieje? Everton rozgrywał piłkę pod bramką Fulham, stracił piłkę i od razu mamy kontrę, ale piłkę tracą gospodarze. Goście kontratakują.

27
    Ruiz zza pola karnego raz jeszcze o sobie przypomniał. Strzał jednak niecelny.

Chłopaki biegają od bramki do bramki. Czasami to przypomina niewinne wygłupy dzieciaków na podwórku. Dobrze, że zawodnicy Fulham i Evertonu mają piłkę i zarazem usprawiedliwienie, że nie popadli w obłęd.

I ostatecznie to Fulham zyskuje rzut rożny.

25
    Koncepcja tego kornera była tak wydumana, że ostatecznie Fulham wyprowadza kontrę.

25
    Rzut rożny dla Evertonu.

Zawodnicy obu ekip bardzo się starają, dużo biegają, ale niewiele z tego wynika.

Poza pięknym uderzeniem Ruiza nic ciekawego nie wydarzyło się dotychczas na boisku.

20
    Osman faulowany na środku boiska.

Everton doskonale radzi sobie z akcjami Fulham, ale kontry już tak dobrze im nie wychodzą.

14
    Okazja dla Fulham, ale Duff zapomniał, że na boisku powinien strzelić, a nie patrzeć w niebo.

12
    Po kilku minutach przewagi to gospodarze prowadzą i coraz częściej zagrażają bramce Howarda.

6
    Genialne uderzenie z osiemnastu metrów. Wolny wykonany bezbłędnie!!! Ruiz strzela piekną bramkę.

Berbatov sfaulowany przed polem bramkowym.

6
    Szansa dla Fulham.

Everton już na połowie Fulham stosuje pressing i nie pozwala na swobodne rozgrywanie piłki.

3
    Przewagę od pierwszych chwil mają zawodnicy gości.

1
    Pierwsza świetna akcja Evertonu. Strzał z szesnastki, ale piłka trafiła z obrońców.

1

Na ławce rezerwowej Evertonu, Jan Mucha.

Everton ma ich 16, a Fulham 14.

Za dziesięć minut rozpocznie się kolejne spotkanie w Premier League. Piąty w tabeli Everton zmierzy się z siódmym Fulham. Kluby dzieli różnica zaledwie dwóch punktów.

Skład startowy:

Fulham FC: Schwarzer, Riise, Hangeland, Baird, Berbatov, Ruiz, Duff, Hughes, Diarra, Riether, Kacaniklic // ławka rezerwowych: Stockdale, Senderos, Sidwell, Petric, Karagounis, Rodallega, Dejagah.

Everton FC: Howard, Coleman, Baines, Jagielka, Heitinga, Neville, Pienaar, Mirallas, Fellaini, Osman, Jelavic // ławka rezerwowych: Mucha, Oviedo, Naismith, Distin, Hitzlsperger, Gueye, Anichebe.