Atletico Madryt
4:0 (3:0)
Sevilla FC
Niedziela 25.11.2012, 19:00Hiszpańska LaLiga

Atletico znokautowało w dzisiejszym spotkaniu drużynę Sevilli. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo podopiecznych Diego Simeone. (20:50:35)

90+2
    Czwarty gol Atletico! Z 20 metrów uderzył Felipe, a Palop wypuścił piłkę z rąk, dopadł do niej Turan, wysunął do Mirandy a ten wpakował futbolówkę do pustej bramki!

90+1
    Groźnie uderzał Rodriguez, Palop na rzut rożny.

3 minuty doliczone do czasu gry.

88
    Uderzał Garcia, a Palop wypuścił przed siebie, w ostateczności ofiarną interwencją zapobiegł dobitce Falcao.

86
    Skopiował akcję z przed chwili Rodriguez, z tym, że teraz zablokowany przez obrońców.

85
    Niecelne dośrodkowanie Rodrigueza do Falcao.

82
    W dziewiątke kończyć ten mecz będzie Sevilla! Druga żółta kartka, a w konsekwencji czerwona dla Rakitica.

79
    Świetnie obrócił się z piłka Rodriguez, popędził ku lini końcowej, jednak wypuścił sobie futbolówkę zbyt mocno i ta opuściła plac gry.

78
    Żółta kartka za przewinienie w środku boiska dla Ivana Rakiticia.

78
    Raul Garcia za Koke.

77
    Jesus Navas kończy udział w tym spotkaniu , zmienia go Hervas.

76
    Z 20 metra huknął Baba, ale dobrze ustawiony Courtois.

74
    Emre w miejsce Gabiego.

72
    Znów mogłobyć groźnie w polu karnym Sevilli, jednak piłki nieopanował Tiago.

70
    Turan uderzył wzdłuż bramki, ale żaden z zawodników Atletico nie przeciął tego strzału.

Atletico w ostatnich minutach praktycznie nie opuszcza połowy Sevilli. Goście przegrywając 0:3 ponownie zepchnięci do defensywy.

68
    Kapitalnie na lewej stronie dwóch rywali oszukał Filipe, akcję zakończył jednak niecelnym dośrodkowaniem, które przejął Maduro.