Man City – Man Utd 2:3 (koniec) | West Ham – Liverpool 2:3 (koniec)
West Ham United
2:3 (2:1)
Liverpool F.C.
Niedziela 09.12.2012, 17:00 • Boleyn Ground • Angielska Premier League

West Ham, po ciekawym meczu przegrywa z Liverpoolem 2:3. Dziękujemy za śledzenie relacji! (18:57:32)

90+5
    Jeszcze rzut wolny dla Liverpoolu, na wysokości pola karnego. To chyba ostatnia akcja w tym meczu.

90+5
    Ofiarne wbicie piłki w pole karne Liverpoolu, ale tam panują obrońcy gości.

90+3
    Jednak krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, zyskali cenne sekundy gracze The Reds.

90+3
    Teraz faulowany Sterling i będzie dobra okazja dla Liverpoolu. Rzut wolny z narożnika pola karnego.

90+2
    Długi przerzut do Shelveya, ten odważnie wszedł w pole karne i uwolnił się spod opieki dwóch rywali po czym podcinany padł na murawę, ale gwizdek arbitra milczy!

90+2
    Rzut wolny ze środka pola dla Liverpoolu.

Aż 5 minut doliczył arbiter.

86
    Coates w miejsce Allena.

89
    Fatalne uderzenie Maigi.

89
    Na 25 metrze przed bramką Liverpoolu faulowany Cole. Będzie rzut wolny dla WHU.

88
    Downing wyjaśnił niebezpieczeństwo na własnym polu karnym.

86
    Maiga za Taylora.

85
    Skutecznie przed bramką interweniuje Reid, a dośrodkowywał Henderson.

84
    Spokojniej Liverpool, The Reds szanują już piłkę.

82
    Faulowany Cole na środku boiska.

Liverpool w 3 minuty nie tylko odrabia straty, ale również wychodzi na prowadzenie! Coś nieprawdopdobnego!

79
    Gol dla Liverpoolu!
    Ależ piorunujące minuty w wykonaniu Liverpoolu! Świetnie, po dośrodkowaniu Hendersona na krótkim słupku znalazł się SHELVEY!

76

Dwójkowa akcja Cola ze Shelveyem, piłka trafia do Sterlinga, który prostopadłym podaniem wyprowadza na czystą pozycję JOE COLA, a ten pięknym strzałem nie daje szans bramkarzowi!