Olympique Lyon
1:1 (0:0)
AS Nancy-Lorraine
Środa 12.12.2012, 19:00 • Stade de Gerland • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Niespodzianka w Lyonie. Lider tabeli Olympique remisuje z AS Nancy 1:1. To miało być łatwe zadanie dla gospodarzy dzisiejszego meczu, a wyszło tak, że to oni musieli odrabiać straty, po bramce Lotiesa. W 83 minucie fantastycznym uderzeniem, Michael Bastos doprowadził do podziału punktów. (20:53:27)

90+4
    Niecelnie zza pola karnego uderzył Benzia.

90+3
    Uderzenie z rzutu wolnego pewnie wyłapuje bramkarz Lyonu.

90+2
    Umtiti obejrzał kartkę za to zagranie.

90+2
    Świetnie w kontrataku na bramkę popędził Loties i kiedy uwalniał się spod opieki rywala, został sfaulowany przez Umtitiego.

90+1
    Hanmar za Bakara.

4 minuty doliczone.

78
    Andre Luiz ukarany przez arbitra.

90
    W mur wstrzelił futbolówkę Lovren.

89
    Lovren faulowany kilka metrów przed polem karnym. Będzie dobra okazja na uderzenie z rzutu wolnego.

88
    Benzia szukał miejsca na lewej flance, gdy znalazł to dośrodkował..ale wprost pod nogi rywali.

87
    Pospieszył się Bastos i po podaniu Gomisa został złapany na ofsajdzie.

85
    Gdyby Bakar opanował piłkę, to stanąłby oko w oko z bramkarzem Lyonu, ta jednak odskoczyła mu od nogi i wyjaśnił zagrożenie Lovren.

84
    Niecelnie uderzał Mvuemba.

83
    Gol dla Olympique!
    Świetne uderzenie BASTOSA z 20 metrów daje wyrównanie gospodarzom!

83
    Indywidualna akcja Bakara powstrzymana przez Bisevaca.

81
    Mangani w miejsce Mollo.

Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry, póki co niespodzianka w Lyonie.