Deportivo – Valladolid 0:0 (koniec) | Celta Vigo – Real Betis 0:1 (koniec)
Deportivo La Coruña
0:0 (0:0)
Real Valladolid
Poniedziałek 17.12.2012, 20:00 • Estadio Municipal de Riazor • Hiszpańska LaLiga

Koniec spotkania Deportivo z Valladolid. Kibice zgromadzeni na stadionie nie oglądali goli, przez co oba zespoły podzieliły się punktami. To z pewnością nie był porywający pojedynek, chociaż mamy wrażenie, że to Deportivo przeważało na swoim boisku. (21:49:09)

90+2
    Jeszcze próba ataku Valladolid, ale zakończona niepowodzeniem.

90+2
    Mecz powoli dobiega końca.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty.

90
    Guerra w odpowiedzi, ale tylko w boczną siatkę!

89
    Ajjj! Oliveira potężnie uderzył z dystansu i pomylił się minimalnie!

89
    Laure dośrodkowywał z prawej strony, a z powietrza niecelnie uderzał Salomao.

88
    Deportivo jeszcze próbuje atakować.

86
    Gracze Realu Valladolid grają już na czas.

85
    A w zasadzie można powiedzieć, że nie wierzy w to czego nie zrobił... to powinien być gol!

84
    Salomao nadal nie wierzy w to co zrobił.

83
    Nieprawdopodobne! Zagranie wzdłuż bramki do Salomao, a ten naciskany przestrzelił z pięciu metrów!

82
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Na ławce rezerwowych jest już Riki, którego zastąpił Camunas.

81
    Coraz mniej wierzymy, że ktoś dzisiaj trafi do bramki.

79
    Okres nieciekawej gry.

77
    Mamy również zmianę u gości. Trener desygnował do gry Sastrę, który zmienił Rubio.

76
    Druga zmiana w Deportivo. Oliveira zmienił właśnie Pizziego.

74
    Było niebezpiecznie! Na szczęście dla Deportivo, Lux stał tam gdzie stać powinien.

73
    Dośrodkowanie Laurego, ale Riki niecelnie uderza i od bramki rozpocznie Dani.

72
    Do końca meczu pozostało niecałe dwadzieścia minut. Czy doczekamy się upragnionych goli?!

70
    Balenziaga blokowany w polu karnym Deportivo.

69
    Tymczasem już za chwilę rozpocznie się ostatni mecz 16. kolejki Primera Division, w którym Celta Vigo zagra z Realem Betis.

68
    Groźna akcja Deportivo. Dośrodkowanie w pole karne, a tam Dani w ostatniej chwili uprzedził Rikiego!

67
    Niepotrzebny faul Salomao i żółta kartka dla gracze Deportivo.

66
    Zmiana w zespole Valladolid. Guerra wszedł za Manucho.

66
    Riki uderza nad poprzeczką!

65
    Gra w środku pola.

63
    Odpowiedź Deportivo, ale niecelny strzał Gamy.

62
    Manuchooooo! Kapitalna interwencja Luxa i nadal bez bramek.

61
    Zapowiadana przez nas zmiana w drużynie gospodarzy. Salomao za Valerona.

60
    Kąśliwe dośrodkowanie Bueno.

59
    Pizzi za pola karnego i ładna obrona Daniego!

58
    Riki uderzył głową, ale zbyt słabo, żeby zaskoczyć Daniego.

58
    Będzie zmiana w zespole gospodarzy.

57
    Żółta kartka dla Marcheny za przerwanie groźnej akcji Realu Valladolid.

56
    Kolejny korner dla drużyny Deportivo.

55
    Rzut rożny dla gospodarzy.

54
    Strzelona bramka sprawiłaby, że ten mecz byłby ciekawszy.

53
    Strzał Manucho głową, ale jak się okazało - niecelny.

51
    Riki powalony przed polem karny, ale gwizdek sędziego milczy!

49
    Piłkarze Deportivo osiągnęli widoczną przewagę.

48
    Strzał Oscara i dobra interwencja Luxa.

48
    Mamy nadzieję, że w drugiej połowie zobaczymy gole!

47
    Na początek mamy oskrzydlającą akcję gości.

46

Piłkarze są już na murawie. Za chwilę rozpoczniemy drugą część meczu!

A jednak nie doliczył! Po pierwszej połowie Deportivo bezbramkowo remisuje u siebie z Realem Valladolid. Gospodarze grali lepiej, stworzyli sobie więcej sytuacji, których nie wykorzystali. Czekamy na drugą odsłonę spotkania.

45

45
    Ciekawe czy sędzia doliczy coś do pierwszej połowy.

44
    Kibicom nie podoba się dzisiaj praca sędziów przez co słychać gwizdy z trybun.

44
    Otwarta gra obu drużyn.

42
    Hiszpański napastnik Deportivo jest dzisiaj bardzo aktywny.

41
    Tymczasem mamy kontrę Deportivo i niezłe, aczkolwiek niecelne uderzenie Rikiego.

40
    Piłkarze Valladolid są teraz przy piłce, ale co z tego jak grają nią na własnej połowie...

39
    Kolejne dośrodkowanie i mamy kolejne zamieszanie w polu karnym Realu.

39
    Korner dla Deportivo.

38
    Gospodarze szybko przerwali groźnie zapowiadającą się akcję Realu Valladolid.

36
    Na boisku leżał Victor Perez.

35
    Nieporozumienie w szeregach ofensywnych Deportivo.

34
    Riki wychodził na czystą pozycję, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

33
    Lux zaczyna od bramki.

32
    Kąśliwe uderzenie Rikiego, a Dani wypluł piłkę przed siebie. W ostatniej chwili zdołał ją jednak zagarnąć w rękawice.

31
    Remis na pewno nie zadowala zawodników Deportivo.

30
    Faul jednego z piłkarzy Realu na połowie gospodarzy.

28
    Próba ataku Deportivo powstrzymana przez defensorów z Valladolid.

26
    Sędzia Jesus Gil Manzano pozwala dzisiaj na ostrą grę.

25
    Większość kibiców już widziała futbolówkę w bramce Deportivo. To było nieprawdopodobne!

24
    Nieprawdopodobne! Cóż za interwencje Luxa! Bramkarz Deportivo dwukrotnie powstrzymał Manucho, który miał przed sobą tylko golkipera gospodarzy. Ta piłka powinna znaleźć się w siatce!

23
    Rzut z autu na wysokości pola karnego Deportivo.

22
    Ależ akcja Gamy! Portugalczyk minął trzech rywali uderzył na bramkę i kapitalną paradą popisał się Dani! To mógł być gol dla gospodarzy!

20
    Dwadzieścia minut za nami i nadal bez bramek na Estadio Municipal de Riazor.

19
    Potężne uderzenie Oscara zza pola karnego i Lux broni z problemami!

18
    Gama przesadził teraz na skrzydle i stracił futbolówkę.

17
    Widać, że gospodarzom zależy na zainkasowaniu trzech punktów.

16
    Trener Oltra dyryguje swoimi zawodnikami przy linii bocznej boiska.

14
    Riki strzela zza pola karnego, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

13
    Tymczasem ewentualna wygrana gości również pozwoli im awansować w tabeli o kilka pozycji.

12
    Jeśli gospodarze odniosą dzisiaj zwycięstwo, to nie będą już zajmować ostatniego miejsca w tabeli.

11
    Piłkarze Deportivo sprawiają obecnie lepsze wrażenie od swoich przeciwników.

8
    Teraz próba ataku gości, ale zakończona niepowodzeniem.

7
    Fatalne uderzenie Victora Pereza.

6
    To mógł być gol dla Deportivo! Zagranie ze skrzydła i Riki mija się z futbolówką na piątym metrze!

6
    Znowu zrobiło się gorąco przed bramką gości! Kolejny rzut rożny.

5
    Kolejny korner dla Deportivo.

5
    Dużo gry w środkowej części boiska.

4
    A dzisiaj podopieczni trenera Oltry zamykają tabelę Primera Division.

3
    Nie tak dawno emocjonowaliśmy się pojedynkiem Deportivo La Coruna z Lechem Poznań w fazie grupowej Pucharu UEFA.

2
    Mieliśmy niezły kocioł w polu karnym Realu, ale wszystko wyjaśnił bramkarz Valladolid.

2
    Rzut rożny dla gospodarzy dzisiejszego pojedynku.

1
    Początek meczu! Czekamy na bramki i wielkie emocje!

1

Powiedzieliśmy jak Deportivo zagrało w ostatniej kolejce, więc czas na sprawdzenie zespołu Valladolid, który był bliski sprawienia ogromnej niespodzianki. Piłkarze Realu Valladolid prowadzili już 2:1 z Realem Madryt, jednak ostatecznie przegrali pojedynek z "Królewskimi".

Znamy już składy w jakich zagrają dzisiaj obie drużyny. Przedstawiamy je poniżej.

Deportivo La Coruna: Lux - Laure, Marchena, Aythami, Evaldo - Álex Bergantiños, Abel Aguilar; Bruno Gama, Valerón, Pizzi - Riki.

Real Valladolid: Dani - Rukavina, Sereno, Valiente, Balenziaga - Álvaro Rubio, Víctor Pérez - Bueno, Óscar, Omar - Manucho.

Deportivo w ostatniej kolejce przegrał aż 0:6 z Athletico Madryt! To był prawdziwy pogrom po którym będzie ciężko się podnieść.

Drużyna Deportivo ostatni raz zainkasowała trzy punkty na początku listopada! Czy gospodarzom dzisiejszego pojedynku uda się w końcu odnieść zwycięstwo? Przekonamy się o tym już niedługo. Początek meczu już za godzinę!

Przed nami ostatnie spotkanie 16. kolejki pomiędzy Deportivo La Coruna a Realem Valladolid. Dla gospodarzy będzie to kolejna szansa na wydobycie się z dna tabeli, tymczasem goście zajmują spokojną, dziesiątą pozycję.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.