Lazio – Siena 1:1 (po rz. karnych) | Udinese – Fiorentina 0:1 (koniec) | Napoli – Bologna 1:2 (koniec)
Udinese Calcio
0:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Środa 19.12.2012, 17:30 • Stadio Friuli • Puchar Włoch

Ja już się żegnam i zapraszam jeszcze na dzisiejszy mecz Coppa Italia, w którym Bologna na wyjeździe zagra z Napoli. Relacja oczywiście na naszej stronie. (19:25:50)

Kolejnym rywalem Fioletowych w Pucharze będzie AS Roma.

Udinese miało dzisiaj wiele sytuacji na strzelenie bramki, ale przede wszystkim w pierwszej połowie zabrakło szczęścia.

Ostatni gwizdek sędziego i ACF Fiorentina po bramce Hiszpana Valero awansuje do ćwierćfinału Pucharu Włoch.

90+4
    Ostatnia minuta. Niedokładnie podaje Di Natale i piłka w rękach brazylijskiego bramkarza.

90+3
    Trwa oblężenie bramki Neto.

90+3
    Dziesiąty rzut rożny dla Udinese, ale radzą sobie obrońcy z Florencji.

90+2
    Seferovic ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji gospodarzy.

9+1
    Cztery minuty doliczone.

90+1
    Dużo pracy w ostatnich minutach ma sędzia Calvarese, który co chwile musi uspokajać piłkarzy obydwu drużyn.

90
    Na razie na to się nie zanosi. Wygląda, że Viola kontroluje już przebieg gry.

89
    Czy Di Natale i spółka powtórzą losy Lazio i w końcówce uda im się wyrównać?

88
    Dobre dośrodkowanie Di Natale z rzutu wolnego, ale jego kolega, który doszedł do piłki był na pozycji spalonej.

87
    Coraz ostrzej na murawie. Ktoś może nie dotrwać do ostatniego gwizdka.

86
    Kolejna żółta kartka tym razem dla Jovetica.

86
    Uspokoiło się trochę na boisku.

84
    Pereyra nie zgadza się z decyzją sędziego i za pretensje otrzymuje od niego ''żółtko''.

83
    Ostatnia zmiana w składzie gospodarzy Bastę zmienia Maicosuel

81
    Fantastycznie w odbiorze grają teraz piłkarze Violi. Nie pozwalają praktycznie zbliżyć się za bardzo do swojej bramki.