Wigan – Arsenal 0:1 (koniec) | Man City – Reading 1:0 (koniec) | Southampton – Sunderland 0:1 (koniec)
Tottenham – Stoke 0:0 (koniec) | West Ham – Everton 1:2 (koniec) | Newcastle – Queens Park 1:0 (koniec)
West Bromwich – Norwich 2:1 (koniec) | Liverpool – Fulham 4:0 (koniec)
Tottenham Hotspur
0:0 (0:0)
Stoke City F.C.
Sobota 22.12.2012, 16:00 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League

Choć nie obejrzeliśmy dziś żadnej bramki to spotkanie mogło się podobać. Tottenham - Stoke 0-0. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! (17:53:12)

90+1
    Doskonała interwencja Begovicia po strzale Sigurdssona!

90
    Próba dośrodkowania Sandro wybita przez obrońcę, a sędzia dolicza cztery minuty

89
    Bale uderza na bramkę, ale broni Begović. Gracz Tottenhamu sugeruje, że był faulowany w tej akcji

89
    Faul Nzonziego w walce o piłkę. Jedna z ostatnich szans dla Tottenhamu na przeprowadzenie akcji

88
    Bale trafia w mur. Tottenham miał jeszcze rzut rożny, ale dośrodkowanie wyłapał Begović

80
    Szybko miał swoją szansę Sigurdsson, ale górą w tym pojedynku był bramkarz Stoke

77
    Dużo ożywienia w zespole gości wnosi Jerome, ale jego koledzy nie nadążają za jego podaniami

76
    Szybka kontra gospodarzy zakończona celnym strzałem Bale'a. Poradził sobie jednak Begović

75
    Kwadrans do końca, czy doczekamy się bramek?

74
    Walker powalił swojego przeciwnika niczym zawodowy judoka. Wolny dla Stoke na połowie boiska

73
    Defoe traci piłkę w polu karnym gości, okazja na kontrę szybko jednak zatrzymana przez Tottenham

72
    Trener Villas-Boas nadal czeka ze zmianami. Jego zespołowi brakuje naprawdę niewiele by zdobyć upragnionego gola

71
    Sandro zablokowany w dobrej sytuacji w polu karnym Stoke

69
    Komplet zmian w Stoke - Crouch pojawił się na boisku za Etheringtona

68
    Gracze Stoke przejęli piłkę i mieli okazję wyprowadzić szybką akcję, zdecydowali się jednak spokojnie rozegrać ten atak

67
    Kolejny rzut rożny dla Tottenhamu, trudno zliczyć która to już taka okazja dla gospodarzy

59
    Gracze Stoke momentami zamknięci we własnym polu karnym starają się nie dopuścić do utraty gola

57
    Bale główkuje, ale z najbliższej odległości nie zdołał trafić w bramkę!

56
    Niebezpiecznie było znów pod bramką Stoke, ale strzał Bale'a zablokowali obrońcy

55
    Pierwsze dziesięć minut drugiej połowy pod dyktando gospodarzy, ale na tablicy wyników wciąż 0-0

53
    Defoe wpadł w pole karne "The Potters", ale jego strzał został zablokowany

51
    Płaskie dośrodkowanie w pole karne Stoke mija wszystkich graczy i trafia do zawodnika gości

50
    Znów aktywny jest Bale, ale nie potrafią wykorzystać jego umiejętności gracze Tottenhamu

48
    Defoe strzela po zagraniu Bale, ale po raz kolejny w tym meczu jest to niecelne uderzenie

47
    Caulker próbował przedrzeć się na skrzydle, ale zatrzymali go obrońcy

46
    Wilkinson ukarany kartką

46

Po całkiem niezłych 45 minutach na White Hart Lane mamy bezbramkowy remis. Zapraszamy za kwadrans na drugą połowę

45+1
    Pokazywał się kolegom do zagrania Bale, ale nic nie wyszło z tej akcji gospodarzy

Dwie minuty doliczone przez sędziego, w ataku Stoke

45
    Ależ blisko był Dembele! Minimalnie nie trafił w bramkę pomocnik Tottenhamu

43
    Begovic wybił daleką piłkę w kierunku Jonesa, ale znów nie miał wsparcia napastnik Stoke

42
    Stoke wybija piłkę na aut, ponieważ na boisku leży Jones

41
    Dla odmiany próbowali przedrzeć się prawą stroną gracze Tottenhamu, ale tam również nie stworzyli okazji podbramkowej

40
    Rożny dla Tottenhamu szybko wykonał Bale, ale chyba pospieszył się i wybili piłkę gracze Stoke

39
    Jones do końca naciskał Llorisa, który musiał wybić piłkę na aut

38
    Dobrą sytuację miał Defoe, nie trafił jednak w bramkę Stoke

38
    Gracze Tottenhamu nie przejęli się zbytnio i spokojnie oddalili zagrożenie od własnej bramki

37
    Źle wykonany rzut rożny, ale będzie okazja z drugiej strony boiska

36
    Teraz to goście mają korner, po wybiciu za linię końcową piłki przez obrońców "Spurs"

34
    Tottenham wywalczył rzut rożny, ale nie zamienił tej okazji na bramkę, gdyż Adebayor źle uderzył piłkę

32
    Aktywny jest na skrzydle Bale i koledzy starają się rozgrywać z nim większość akcji

31
    W odpowiedzi Begovicia próbował zaskoczyć Vertonghen, ale czujny był golkiper Stoke

30
    Whelan miał okazję wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, uderzył jednak za mało precyzyjnie

30
    Dużo walki teraz w środku pola, a mało skutecznych zagrań z obu stron

28
    Kolejna kartka dla gracza Tottenhamu - tym razem ukarany Vertonghen

26
    Gospodarze otrząsnęli się po słabym początku i teraz to oni częściej goszczą pod polem karnym swoich rywali

20
    Dobrze znalazł się w polu karnym Vertonghen, jednak niedokładnie dośrodkował do swoich kolegów z zespołu

19
    Faul w ataku gracza Stoke. Blisko własnego pola karnego rozpoczną zawodnicy "Spurs"

18
    Statystyki pokazują, że to gospodarze są dłużej w posiadaniu piłki, jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Stoke

17
    Źle przeprowadzony atak Tottenhamu. Od bramki wznowi Begović

15
    Znowu groźnie Jones. Napastnik Stoke uderzył na bramkę, ale jego strzał zdołał odbić Lloris

14
    Begović wybija piłkę daleko pod bramkę "Spurs", ale łatwo przejmują ją obrońcy gospodarzy

13
    Mała przerwa w grze, po tym jak urazu doznał Dembele

12
    Bale próbował indywidualnej akcji na skrzydle, jednak jego dośrodkowanie wybili obrońcy Stoke

11
    Gracze Tottenhamu nie tracą zimnej krwi we własnym polu karnym i oddalają niebezpieczeństwo

10
    Kolejny rzut rożny dla Stoke

9
    "The Potters" dominują niepodzielnie w tym meczu, gospodarze ograniczają się do wybijania piłek jak najdalej od bramki

8
    Prostopadła piłka od Dembele została przechwycona przez obrońców Stoke

8
    Sandro ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu

6
    Showcross dośrodkował z rzutu rożnego, ale żaden z jego partnerów nie zamknął tej akcji strzałem

6
    Jones mocno daje się we znaki defensywie Tottenhamu. Póki co wygrywa większość pojedynków powietrznych

4
    Od pierwszych minut dominacja gości, co jest małą niespodzianką

2
    Jones wygrał pojedynek główkowy, ale piłka opuściła boisko

1
    Ależ okazja na początek! Błąd obrony Tottenhamu i fantastyczną szansę zmarnował Jones

1

Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Tottenham wygrał 4 z 5 ostatnich spotkań, a Stoke jest niepokonane od siedmiu meczów

Znamy już składy wyjściowe obu drużyn:

Tottenham Hotspur: Lloris - Vertonghen, Dawson, Walker, Caulker - Lennon, Bale, Dembele, Sandro - Adebayor, Defoe

Stoke City: Begović - Cameron, Huth, Shawcross, Wilkinson - Whelan, Nzonzi, Etherington, Shotton - Jones, Walters

Sędziowie: Lee Mason.