Everton – Wigan 2:1 (koniec) | Fulham – Southampton 1:1 (koniec) | Man Utd – Newcastle 4:3 (koniec)
Norwich – Chelsea 0:1 (koniec) | Queens Park – West Bromwich 1:2 (koniec) | Reading – Swansea 0:0 (koniec)
Sunderland – Man City 1:0 (koniec) | Aston Villa – Tottenham 0:4 (koniec) | Stoke – Liverpool 3:1 (koniec)
Reading F.C.
0:0 (0:0)
Swansea City A.F.C.
Środa 26.12.2012, 16:00 • Madejski Stadium • Angielska Premier League

Dziękuję za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej na lajfy.com! (17:56:25)

Spotkanie wyglądało tak jakby żadna z drużyn nie chciała zdobyć 3 punktów. Dopiero pod koniec meczu obie drużyny zaczęły stwarzać sobie sytuacje, lecz niestety bezskuteczne.

90+4
    Ostatnia okazja do zmiany wyniku dla Readingu, lecz piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wybijają zawodnicy gości.

90+2
    Groźna sytuacja w polu karnym gospodarzy, lecz za wysoko nogę podniósł De Guezma.

Arbiter główny doliczył 4 minuty do spotkania.

Piłkarze obu drużyn dopiero w końcówce pokazują, że chcą grać.

87
    Reading nie wykorzystał szansy do zmiany wyniku z rzutu rożnego.

85
    Po mocnym strzale z linii pola karnego piłkę głową z linii bramkowej wybija Chico.

84
    Kontrę napastników Readingu zatrzymuje Davis wybijając piłkę na aut.

82
    Próbują gracze Sweansy, lecz skutecznie wypychani przez gospodarzy.

80
    Dotychczasowy najlepszy strzelec Premier Legue - Michu doznaje poważnego urazu i nie będzie mógł kontynuować dalszej gry.
    W jego miejsce wchodzi Shechter.

79
    Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłkę pewnie piąstkuje Vorm.

76
    Rzut wolny dla przyjezdnych przed polem karnym, lecz wyjaśniają obrońcy Readingu.

74
    Żółtą kartką ukarany Le Fondre

74
    W stylu Maradony ręką do siatki gości piłkę skierował Le Fondre, lecz sędzia to wychwycił i ukarał żółtą kartką zawodnika gospodarzy.

71
    Po rzucie wolnym piłka ląduje na przedpolu pod nogami Ki, który mocnym strzałem uderza prosto w bramkarza gospodarzy.

70
    Ożywiła nam się nieco gra. Dobrym wyjściem z bramki popisał się Federeci uprzedzając napastnika gości.

68
    Również podwójna zmiana w drużynie Sweansy. Za Brittona zobaczymy Agustiena, a za Moora - De Guzmana.

67
    2 rożne dla zespołu gości, lecz nie zagroziły bramce Readingu.

65
    Pięknie szczupakiem próbował Dyer! Lecz wspaniałą paradą popisał się Federeci.

64
    Po cornerze piąstkuje bramkarz daleko poza pole karne.

63
    Zmarnowana sytuacja gospodarzy. Będziemy mieli rzut rożny.

61
    McDermott zdecydował się na podwójną zmianę w swoim zespole.
    Boisko opuszczą Pogrebny i McAnuff,a w ich miejsce zobaczymy Le Fondre i Robsona-Kanu.

Kibice gospodarzy próbują zmobilizować swoich graczy do lepszej gry głośnym dopingiem.

58
    Żółtą kartką zostaje ukarany Pogrebny za brutalny faul na Brittonie.

57
    Groźna kontra gospodarzy, lecz w ostatniej chwili obrońcy gości wyjaśniają sytuację.

56
    Groźna centra z rzutu rożnego, lecz obrońcy Swensey wybijają piłkę na aut.

55
    Będziemy mieli rzut rożny dla gospodarzy.

54
    Pierwszą żółtą kartką w dzisiejszym spotkaniu ukarany gracz przyjezdnych - Tiendalli.

53
    Nieudana centra w pole karne graczy Readingu po dobrze zapowiadającej się kontrze.

51
    Z dystansu próbował uderzać Ki, lecz bardzo niecelnie. Grę wznowi Federci.

49
    Routledg fauluje Pearca na połowie gospodarzy.

Pierwsze minuty drugiej połowy niestety przypominają obraz gry z połowy pierwszej.

Drużyny na drugą część spotkania wyszły bez zmian.

46

Pierwsza połowa bardzo nudna. Żadna z drużyn nie potrafi przeprowadzić akcji, która mogłaby zmienić rezultat tego spotkania. Miejmy nadzieję, że trenerzy obu zespołów w przerwie zmobilizują swoich podopiecznych do lepszej i dokładniejszej gry i że będziemy świadkami ciekawszego widowiska od pokazanego w pierwszej części spotkania.

45+1
    Z dystansu próbował Dyer, lecz jeszcze wyżej nad bramką, niż jego koledzy we wcześniejszych próbach.

45
    Arbiter główny tego spotkania doliczył 1 minutę do pierwszej połowy.

Dużo chaosu w grze z obu stron. Żadna drużyna nie kreuje sobie sytuacji do zmiany rezultatu.

Ataki obydwu drużyn kończą się przed polem karnym rywali.

39
    Z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy Dyer, lecz trafił 'Panu Bogu w okno'.

Reading przegrał 7 meczy z rzędu i nic nie wskazuje na to, że dzisiaj przerwie złą passę.

36
    Rzut wolny zmarnowany przez Harte.

35
    Będziemy mieli rzut wolny dla gospodarzy po faulu Williamsa.

Mecz nie należy do najszybszych i najciekawszych.

32
    Ciągle próbuje Swensea, lecz niecelne dośrodkowanie z prawego skrzydła.

30
    Po dośrodkowaniu z prawej flanki i błędzie obrońcy Readingu fatalnie przestrzela Michu!

28
    Kontra gospodarzy, lecz fatalnie marnuje Pogrebny.

26
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w ataku faulował Pearce.

25
    Upominany Chico za faul na Guthire.

24
    Rzut wolny dla Reading, lecz sędzia odgwizduje spalony.

23
    Lewą stroną próbował przedrzeć się Davies, lecz zatrzymany przed polem karnym.

21
    Posiadanie piłki 72% dla Sweansy.

20 minut bez 'fajerwerków'. Drużyna gości rozgrywa piłkę, lecz niestety głównie na swojej połowie.

18
    Grę spokojnie rozgrywają przyjezdni.

16
    Po dośrodkowaniu Harte piłka wybita przed pole karne, gdzie próbował z dystansu uderzyć Kebe, lecz ponad bramką.

15
    Guthire faulowany przed polem karnym drużyny gości. Będziemy mieli rzut wolny.

13
    Piękną prostopadłą piłką popisał się Michu, lecz akcja zatrzymana przez obrońców.

12
    Moore zdobywa bramkę, lecz wcześniej faulował obrońcę Readingu. Grę zaczną gospodarze.

11
    2 rzuty rożne dla gości, lecz obydwa zmarnowane.

10
    Przyjezdni przejęli inicjatywę spotkania, Z dystansu próbował Britton, lecz strzał zablokowany przez obrońców gospodarzy.

8
    Z rzutu wolnego próbował Ki, leczy wysoko ponad bramką.

7
    W środkowej części boiska faulowany Britton przez Leigertwa.

6
    Pierwszą akcje próbowali wykonać gospodarze lecz na spalonym napastnik Readingu.

4
    Swensea ciągle rozgrywa piłkę na połowie rywala. Bliski zdobycia bramki strzałem lewą nogą zza pola karnego był Michu.

2
    Drużyna gości, która jest faworytem dzisiejszego spotkania od samego początku próbuje zdominować grę.

Mecz rozpoczęli gościa, którzy grają w strojach czerwono-białych, zaś podopieczni Mcdermotta w niebiesko-białych.

1

Skład startowy:

Reading F.C.: Federeci - Gunter, Mariappa, Pearce, Harte - Kebe, Karacan, Leigertw, Mcanuff - Gutarie, Pogrebny

Swansea City: Vorm - Triendall, Williams, Chico, Davies - Dyer, Britton, Routledg, Kl - Moore, Michu

Sędziowie: Mike Jones.

W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się drużyny Reading i Sweansa City. Gospodarze po 7 porażkach z rzędu zajmują ostatnią pozycję w Premier League. Czy aktualny król strzelców Michu z drużyny przyjezdnych zdobędzie dzisiaj 14 bramkę?

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.