Levante – Bilbao 3:1 (koniec) | Granada – Valencia 1:2 (koniec) | Deportivo – Malaga 1:0 (koniec)
Sevilla – Osasuna 1:0 (koniec)
Sevilla FC
1:0 (0:0)
CA Osasuna
Sobota 05.01.2013, 22:00 • Ramón Sánchez Pizjuán • Hiszpańska LaLiga

Za wspólnie spędzone 90. minut meczu serdecznie dziękuje. Dobranoc (23:51:49)

Sevilla po bardzo słabym meczu wygrywa dziś na Ramon Sanchez Pizjuan. Nie pokazała dobrego futbolu i gdyby był lepszy przeciwnik to gospodarze byliby dziś w tarapatach. Osasuna w 2. połowie wyraźnie opadła z sił.

90+1
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Rakitic, na boisko wchodzi Hervas.

90
    Lamah dośrodkowywuje, ale piłka przelatuje poza linią końcową

90
    Osasuna próbuje się spieszyć. Centruje Nino, wielkie zamieszanie w polu karnym. Wybija Fazio na rzut z rogu

88
    Perotti drybluje, ale traci piłkę. Akcję buduje Osasuna

87
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Armenteros, na boisko wchodzi Llorente.

84
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Reyes, na boisko wchodzi Maduro.

84
    Sevilla idzie za ciosem, lecz Negredo na spalonym

83
    Gol dla Sevilli!

Fazio uderza z główki, odbija Fernandez. Reyes podaje głową do SPAHIC'A a ten zdobywa gola! To jego pierwszy gol w sezonie.

83
    Kolejny raz atakuje Navas. Wspaniale wybija Flano. Rzut rożny

82
    Navas drybluje, dobre dośrodkowanie, ale znów piłkę łapie bramkarz gości

81
    Rzut rożny z lewego narożnika. Tym razem Perotti. W polu karnym Fazio, ale Fernandez nie myli się