Celta Vigo – Valladolid 3:1 (koniec) | Real Madryt – Sociedad 4:3 (koniec) | FC Barcelona – RCD Espanyol 4:0 (koniec)
Mallorca – Atletico 1:1 (koniec)
Real Madryt
4:3 (2:2)
Real Sociedad
Niedziela 06.01.2013, 17:00 • Estadio Santiago Bernabéu • Hiszpańska LaLiga

Real Madryt po emocjonującym spotkaniu, zasłużenie pokonuje drużynę Realu Sociedad stosunkiem bramek 4:3 (2:2). W przegranej drużynie hat-tricka ustrzelił Prieto. (18:52:33)

90+3
    Zabrakło precyzji Portugalczykowi, piłka poleciała nad poprzeczką.

90+3
    Piłkę ustawił sobie Ronaldo.

90+2
    Elustondo zagrywa ręką przed własnym polem karnym.

3 minuty doliczone przez sędziego.

90+1
    Jose Angel ukarany przez arbitra.

90+1
    Wyjaśnili zagrożenie "Królewscy" i od razu ruszyli z błyskawiczną kontrą. Ronaldo w ostatniej chwili uprzedzony przez bramkarza!

90
    A teraz po rykoszecie uderzył Castro i po raz kolejny korner.

90
    Nawet interweniować nie musiał Casillas.

90
    Korner dla piłkarzy Sociedad.

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88
    Zbyt mocne dośrodkowanie i piłką minęła wszystkich graczy ustawionych na polu karnym.

88
    Z narożnika grę wznowią podopieczni Mourinho.

88
    W ostatniej chwili Gonzalez zablokował Ronaldo.

87
    Uspokoili grę "Królewscy", szanują teraz piłkę.

87
    Dobry pomysł Essiena, ale gorzej z wykonaniem i podanie do Ronaldo przechwycili defensorzy.

85
    Zmiana w Realu Madryt. Modric za Ozila.

Nieco ponad 5 minut do zakończenia spotkania. Czy przyjezdni są w stanie doprowadzić do remisu? Póki co groźnie, poszukując 5 bramki atakują Królewscy

83
    Zmiana w Sociedad. Jose Angel w miejsce La Belli.

82
    Po dośrodkowaniu Ozila wyjasnili zagrożenie obrońcy.

82
    A teraz z ostrego kąta groźnie uderzył Ronaldo, piłka wyszła na rzut rożny.

80
    Z rzutu wolnego piłkę dorzucił Ronaldo i niewiele zabrakło Varanowi do ustrzelenia bramki!

Obydwie drużyny teraz w dziesiątke.

79
    Estrada wyrzucony z boiska! Obrońca Sociedad z premedytacją sfaulował Ronaldo.

76
    Gol dla Sociedad!

XABI PRIETO kompletuje hat-tricka! Asystę zalicza Castro.

75
    Ależ wejście smoka mógł mieć Higuain! Argentyńczyk trafia w poprzeczkę!

74
    Zmiana w Realu. Higuain za Benzemę.

73
    Zmiana w Sociedad. Elustondo za Zuruzutę.

73
    Na spalonym Prieto.

70
    Gol dla Realu!

CRISTIANO RONALDO po raz w drugi, w ciągu dwóch minut! Tym razem bezpośrednio z rzutu wolnego. Niepewnie interweniował Bravo, który miał już piłkę na rękach.

70
    Xabi Alonso ukarany kartką, za protesty.

69
    Będzie kolejna okazja dla Królewskich. W samym narożniku, tuż przed polem karnym faulowany Ronaldo.

68

CRISTIANO RONALDO precyzyjnym uderzeniem pokonuje Bravo! Świetnie Portugalczyka obsłużył Benzema.

67
    I ponownie lepsi przed własną bramką gracze Królewskich.

66
    Jeszcze jeden korner dla Sociedad.

65
    Ponad bramką uderzył Vela.

65
    W polu karnym najlepiej spisał się Carvalho.

65
    A teraz odważna interwencja Essiena i przyjezdni rozpoczną z narożnika boiska.

64
    Niecelnie strzelił Ronaldo.

63
    Griezmann przegrał pojedynek głowkowy z Arbeolą.

63
    Rzut wolny dla gości.

61
    Bravo faulowany w polu bramkowym.

60
    Za linię końcową piłkę wybił Castro. Korner.

Godzina gry za nami, wynik z pierwszej połowy póki co nie ulega zmianie.

59
    Arbeola sfaulował Estradę.

58
    Zmiana w Sociedad. Castro w miejsce Ifrana.

57
    Nie stworzyli zagrożenia piłkarze z San Sebastian pod bramką Casillasa.

57
    Rzut rożny dla Sociedad.

55
    Bezpośrednio przymierzył Ronaldo, ale piłka mineła słupek.

55
    Rzut wolny dla Realu Madryt, około 30 metrów od bramki.

54
    Carvalho puścił piłkę wzdłuż bramki, ale tam nie domknął akcji żaden z jego kolegów.

54
    Groźnie uderzył Ronaldo! Broni Bravo!

53
    Akcja Ronaldo z Benzemą, ale zabrakło dokładności. Tymczasem na boisko powrócił jednak Essien.

52
    Ucierpiał Essien, przebywa teraz poza boiskiem, wydaje się, że konieczna będzie zmiana.

51
    Zurutuza obejrzał kartkę.

50
    Estrada wyłuskał futbolówkę spod nóg Ronaldo.

48
    Od pierwszych minut odważniej gracze Sociedad, tym razem powstrzymani przez Varane.

46
    Przedzierał się Prieto, ale został zatrzymany przez Carvalho.

46

Do przerwy remis. Od 6 minuty podopieczni Mourinho grają w dziesiątke. Zapraszamy za kwadrans na drugą odsłonę meczu.

45+2
    Przejęli dośrodkowanie Pardo gracze Realu i wyszli z błyskawiczną kontrą, po której w poprzeczkę trafił Benzema!

45+2
    Korner dla Sociedad.

45+1
    Z kontratakiem ruszyli przyjezdni i świetną interwencją popisał się Carvalho, uprzedzając w ostatniej chwili Velę.

45+1
    Niecelnie zagrywał Ronaldo i piłkę przechwycili gracze z San Sebastian.

Dwie minuty doliczone.

45
    Ronaldo przewracał rywala i obejrzał "żółtko".

43
    W środkowej strefie faulowany Ozil.

Jeszcze kilka minut gry w pierwszej połowie.

42
    Z rzutu wolnego uderzył Ronaldo i skutecznie interweniował bramkarz Sociedad.

41
    Martinez ukarany za faul.

40

Piłka po zagraniu Veli odbija się od nóg obrońców i trafia do XABIEGO PRIETO, który zdobywa swoją drugą bramkę!

39
    Zamieszanie w szesnastce Realu, zdołali jednak wybić futbolówkę obrońcy do spółki z Casillasem.

38
    Powstrzymany przed polem karnym Ronaldo.

35

Z 16 metra przymierzył Carvalho, a lot piłki zmienił jeszcze SAMI KHEDIRA.

35
    Korner dla Realu.

35
    Ronaldo zagrywał wzdłuż bramki i niewiele brakowało, by Estrada zaliczył "swojaka".

34
    Dobra interwencja we własnym polu karnym Bravo.

24
    W narożniku pola karnego przewinił Varane. Stały fragment dla Sociedad.

23
    Casillas bez trudu wyłapał uderzenie Veli.

22
    Uspokoił nam się ten mecz w ostatnich kilku minutach, niewiele się na Bernabeu dzieje.

20
    Ifran strzelił w trybuny.

19
    Vela uprzedzony przez Casillasa.

18
    Khedira próbował lobować bramkarza Sociedad, ale poradził sobie Bravo.

18
    Zablokowany Zurutuza.

15
    Gonzalez ukarany za zagranie piłki ręką.

15
    Dwójkowa akcja Prieto z Ifranem przerwana przez Varane.

13
    Ozil zagrywał do Benzemy, jednak przecięli to podanie defensorzy z San Sebastian.

13
    Na lewej flance faulowany Ronaldo.

11
    Niezbyt pewna interwencja Casillasa, ale piłka szczęśliwie opuszcza pole karne.

11
    Griezmann wywalczył rzut rożny.

Sporo emocji od początku spotkania.

9

Jedenastkę pewnie egzekwuje XABI PRIETO!

8
    Casillas w miejsce Callejona.

6
    Adan ukarany czerwoną kartką!

6
    Nieporozumienie Adana i Carvalho wykorzystać chciał Pardo. Ostatecznie Meksynanin, w sytuacji sam na sam faulowany przez bramkarza Realu. Rzut karny dla Sociedad!

5
    Wypchnięci z pola karnego goście.

4

2

Prostopadłe podanie Khediry trafia do KARIMA BENZEMY, który pewnie pokonuje bramkarza!