Getafe – Atletico 0:0 (koniec) | FC Barcelona – Córdoba 5:0 (koniec) | Real Betis – Las Palmas 1:0 (koniec)
Getafe CF
0:0 (0:0)
Atletico Madryt
Czwartek 10.01.2013, 19:30 • Coliseum Alfonso Pérez • Puchar Hiszpanii

Dzisiejszy mecz na Estadio Coliseum Alfonso Perez nie był zbyt porywającym widowiskiem. Atletico Madryt, mając awans w kieszeni, oszczędzało siły na kolejne mecze, a grający w "10" zawodnicy Getafe nie potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Courtoisa (nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę!). Getafe CF odpada z Pucharu Króla, a zawodnicy Atletico już czekają na zwycięzce dwumeczu Betis - Las Palmas, z którym zmierzą się w ćwierćfinale. Dziękujemy, że byliście z nami podczas tej relacji na żywo i zapraszamy na relacje z pozostałych meczy Pucharu Króla, które rozpoczną się już za kilka minut! (21:23:44)

92
    Cristian Rodriguez mógł strzelić bramkę w ostatniej minucie! W ostatniej chwili został zablokowany!

92
    Jeszcze długie podanie do Alcacera, ale napastnik Getafe nie miał szans dojść do piłki.

91
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu drugiej połowy.

90
    Courtois piąstkuje piłkę poza pole karne.

90
    Nakładka w wykonaniu gracza Atletico. Rzut wolny pośredni dla Getafe.

89
    Emre próbował strzelić gola bezpośrednio z rzutu rożnego! Nie tak wiele zabrakło.

88
    Strzał z dystansu Raula Garcii, piłka odbija się od jednego z obrońców i mamy korner dla gości.

88
    Zbyt mocne dośrodkowanie Manquillo i od bramki zacznie Moya.

87
    Nie było żadnego zagrożenia pod bramką Moyi po tym stałym fragmencie gry.

87
    Wślizg Abrahama i będziemy mieli rzut rożny dla gości.

86
    Łatwa strata graczy Getafe w środku boiska.

86
    Abraham wymienia piłkę z własnym bramkarzem.

85
    Zbyt mocne podanie Suareza i piłka wychodzi na aut.

84
    Sarabia zbyt głęboko dośrodkował i Courtois przechwytuję futbolówkę.

84
    Wszyscy gracze z Madrytu na własnej połowie. Widać, że chcą już tylko bronić wyniku.