Queens Park – Tottenham 0:0 (koniec) | Aston Villa – Southampton 0:1 (koniec) | Everton – Swansea 0:0 (koniec)
Fulham – Wigan 1:1 (koniec) | Norwich – Newcastle 0:0 (koniec) | Reading – West Bromwich 3:2 (koniec)
Stoke – Chelsea 0:4 (koniec) | Sunderland – West Ham 3:0 (koniec)
Reading F.C.
3:2 (0:1)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 12.01.2013, 16:00 • Madejski Stadium • Angielska Premier League

Koniec tego kapitalnego pojedynku! Piłkarze WBA do 82. minuty prowadzili 2:0, jednak to co zdarzyło się w ostatnich minutach, będziemy jeszcze długo pamiętać!

Drużyna Reading w przeciągu sześciu minut strzeliła trzy bramki i ostatecznie wygrała 3:2 z West Bromwich Albion. Trzy punkty zostają na terenie gospodarzy, którzy nadal walczą o utrzymanie w angielskiej Premier League. (17:54:15)

90+3
    Próba uderzenia Olssona, ale niecelna.

90+2
    Gospodarze w sześć minut odrobili straty i zdołali jeszcze wyjść na prowadzenie!

Gol dla Reading!
    Coś nieprawdopodobnego! Piłkarze Reading wychodzą na prowadzenie! POGREBNYAK wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

88
    LE FONDRE wykorzystał rzut karny, dzięki czemu mamy remis!

87
    Rzut karny dla Reading!

86
    Jones wybija piłkę na aut.

84
    Guthrie strzela na bramkę, a piłka trafia w ręce Fostera.

84
    Gol kontaktowy da nam jeszcze wiele emocji w ostatnich minutach meczu!

82
    Mamy gol kontaktowy! KEBE otrzymał podanie od McCleary'ego i pewnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców!