Lazio – Atalanta 2:0 (koniec) | Udinese – Fiorentina 3:1 (koniec) | Cagliari – Genoa 2:1 (koniec)
Parma – Juventus 1:1 (koniec) | Napoli – US Palermo 3:0 (koniec) | Catania – AS Roma 1:0 (koniec)
Sampdoria – AC Milan 0:0 (koniec)
Udinese Calcio
3:1 (1:1)
ACF Fiorentina
Niedziela 13.01.2013, 15:00 • Stadio Friuli • Włoska Serie A

Po ciekawym i wyrównanym meczu, Udinese pokonuje Fiorentinę 3:1 (1:1). Do przerwy na Stadio Friuli był remis, a gospodarze szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili w dwie minuty. Najpierw w 66 minucie w swoim stulu, do siatki trafił Di Natale, a kilkanaście sekund później rezultat meczu ustalił Muriel. (16:53:54)

90+3
    Valero zostaje ukarany za faul na Di Natale.

90+2
    Z rzutu rożnego grę wznawiali goście, ale na niewiele to się zdało.

90+2
    Piłkę rozgrywa Fiorentina, ale gracze Udine wcale nie zamierzają się bronić, gospodarze wysoko ustawieni.

90+1
    Powstrzymany w ofensywie Di Natale.

Jeszcze 3 minuty.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Za chwilę przekonamy się o ile to spotkanie przedłuży Pan Andrea Romeo.

89
    Dwukrotnie piłka znajdowała się w obrębie szesnastki Udinese, ale nie dopadli do niej gracze "Violi".

Zdecydowanie częściej przy piłce, w drugiej części gry piłkarze Fiorentiny.

87
    Wyjaśniają obrońcy.

86
    Korner dla Fiorentiny.

86
    Z 16 metra uderzał Aquilani, a piłka po rykoszecie opuściła boisko.

83
    Ładnie przedzierał się Basta, akcję sfinalizował niecelnym uderzeniem.

80
    Dogrywał Pasqual, ale znowu przed bramką powstrzymany Toni.

Jeszcze 10 minut regulaminowego czasu gry. Czy Fiorentina będzie w stanie się podnieść?