Arsenal – Swansea 1:0 (koniec) | Man Utd – West Ham 1:0 (koniec)
1:0 (0:0)
Swansea City A.F.C.
Środa 16.01.2013, 20:30 • Emirates Stadium • Puchar Anglii

Dziękuję za uwagę i do usłyszenia. Arsenal w IV rundzie! (22:25:20)

Tempo meczu było bardzo szybkie, poza ostatnim kwadransem pierwszej połowy. Mecz żywy, pełny wydarzeń. Oby więcej takich spotkań!

Byliśmy świadkami bardzo ciekawego spotkania, obfitującego w dogodne okazje bramkowe. Arsenal zmarnował wiele sytuacji zanim w 86. minucie zdobył bramkę. Swansea też miało swoje okazje, lecz wszystkie zostały zmarnowane.

Arsenal wygrywa 1:0 po bramce najlepszego na boisku Jacka Wilshere'a i awansuje do IV rundy Pucharu Anglii.

90+3
    Arsenal przetrzymuje piłkę w narożniku boiska.

90+1
    Ekipie Swansea zostały 2 minuty na strzelenia gola doprowadzającego do dogrywki. Czy zdołają tego dokonać?

90
    Sędzia Clattenburg doliczył 3 minuty.

89
    Walcott na spalonym. Minimalnym, ale jednak.

88
    Wreszcie udało się Kanonierom zdobyć bramkę. Zostały tylko 2 minuty. Czy Swansea zdoła wyrównać?!

86
    Gol dla Arsenalu! Wreszcie gol! JACK WILSHERE! PIĘKNE UDERZENIE Z 20 METRÓW!

85
    Niesamowity doping kibiców Arsenalu. Czy Kanonierzy zdążą strzelić bramkę w regulaminowym czasie?

84
    Walcott strzela wprost w Vorma.

82
    Zmiana w Arsenalu. Ramsey w miejsce Diaby'ego.

81
    Walcott nie trafia w piłkę z 5 metrów! Kibice Arsenalu mają powoli dość tej nieskuteczności.

78
    Giroud ponownie marnuje wyborną okazję! Cóż za marnotrawstwo.

72
    Sagna strzela ponad bramką Vorma.

71
    Ostatnia zmiana w Swansea. W miejsce Grahama wchodzi Michu.

70
    Kolejna okazja Arsenalu. Tym razem Walcott strzela niecelnie. Ewidentnie brakuje dziś Kanonierom skuteczności.