Olympique – Montpellier 3:2 (koniec) | Ajaccio – Valenciennes 1:1 (koniec) | Lorient – Troyes 3:2 (koniec)
Brest – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Toulouse – AS Nancy 2:1 (koniec)
Stade Brestois 29
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 19.01.2013, 20:00 • Stade Francis-Le Ble • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za uwagę! (21:54:14)

3 punkty trafiają na konto Saint-Etienne.

Mecz niezły, aczkolwiek mógłby być toczony w szybszym tempie.

Saint-Etienne zasłużenie pokonuje Stade Brestois 1:0. Było lepszą drużyną przez cały mecz, zdominowało środek pola i stwarzało więcej okazji. Stade Brestois ruszyło do ostrych ataków dopiero w samej końcówce i zabrakło już czasu na wyrównanie.

90+1
    Żółta kartka dla Raspentino w doliczonym już czasie gry.

90+1
    Stade Brestois nie może przenieść piłki pod bramkę Ruffiera.

90
    Żółta kartka dla Zoumy.

90
    Sędzia Lesage dolicza 2 minuty.

88
    Słupek! Ben Basat trafia w słupek! Stade Brestois coraz bliżej wyrównania...

86
    Zostały 4 minuty regulaminowego czasu gry. Stade Brestois przeprowadza coraz groźniejsze ataki. Czy zdąży wyrównać?

84
    Raspentino był bliski wyrównania! Jego groźny strzał wybronił jednak Ruffier.

81
    Strzał głową Lejeune minimalnie obok bramki Ruffiera! To była najlepsza okazja Stade Brestois!

79
    Stade Brestois coraz częściej atakuje.

76
    Został ostatni kwadrans meczu. Czy Stade Brestois wyrówna?

75
    Żółta kartka dla Lejeune za brzydki faul.

75
    Złe dośrodkowanie.

74
    Rzut rożny dla Stade Brestois.

72
    Ostatnia zmiana w Stade Brestois. W miejsce Grougiego wchodzi Khaled.

72
    Ładna próba Raspentino, ale niecelna.

Bartlomiej Olczak

Gole: 50. Brandao

Kartki:   45+1. Basat (BST), 75. Lejeune (BST), 90+1. Raspentino (BST) - 41. Cohade (SET), 70. Brison (SET), 90. Zouma (SET)

Stade Brestois 29: Thebaux - Ferradj, Lejeune, Martial, Mendy - Sissoko, Licka (60' Auras), Grougi (72' Khaled) - Dernis (54' Benschop), Ben Basat, Raspentino
    AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Zouma, Mignot, Brison - Clement, Cohade, Lemoine - Mollo (60' Guilavogui), Aubameyang, Brandao (67' Mayi)

Sędziowie: M. Lesage