Olympique – Montpellier 3:2 (koniec) | Ajaccio – Valenciennes 1:1 (koniec) | Lorient – Troyes 3:2 (koniec)
Brest – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Toulouse – AS Nancy 2:1 (koniec)
Stade Brestois 29
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 19.01.2013, 20:00 • Stade Francis-Le Ble • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90+1
    Żółta kartka dla Raspentino w doliczonym już czasie gry.

90
    Żółta kartka dla Zoumy.

88
    Słupek! Ben Basat trafia w słupek! Stade Brestois coraz bliżej wyrównania...

84
    Raspentino był bliski wyrównania! Jego groźny strzał wybronił jednak Ruffier.

81
    Strzał głową Lejeune minimalnie obok bramki Ruffiera! To była najlepsza okazja Stade Brestois!

75
    Żółta kartka dla Lejeune za brzydki faul.

72
    Ostatnia zmiana w Stade Brestois. W miejsce Grougiego wchodzi Khaled.

70
    Żółta kartka dla Brisona z Saint-Etienne za ostry faul.

67
    Kolejna zmiana w Saint-Etienne. Zdobywca bramki Brandao zostaje zmieniony przez Mayi.

60
    Mamy też zmianę, już drugą, w ekipie Stade Brestois. Auras zmienia słabego dziś Lickę.

60
    Zmiana w Saint-Etienne. W miejsce Mollo wchodzi Guilavogui.

54
    Pierwsza zmiana w ekipie Stade Brestois. W miejsce słabo dysponowanego Dernisa wchodzi Benschop.

50
    Gol dla Saint-Étienne!
    GOOOL! BRANDAO! Wreszcie Saint-Etienne strzela bramkę! Ładne uderzenie prawą nogą i 1:0 dla Saint-Etienne!

45+1
    Żółta kartka dla napastnika gospodarzy, Ben Basata.

41
    Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany nią Cohade za brzydki faul.

35
    Brandao starał się zaskoczyć Thebaux strzałem głową, ale nie trafił w bramkę.

Bartlomiej Olczak

Gole: 50. Brandao

Kartki:   45+1. Basat (BST), 75. Lejeune (BST), 90+1. Raspentino (BST) - 41. Cohade (SET), 70. Brison (SET), 90. Zouma (SET)

Stade Brestois 29: Thebaux - Ferradj, Lejeune, Martial, Mendy - Sissoko, Licka (60' Auras), Grougi (72' Khaled) - Dernis (54' Benschop), Ben Basat, Raspentino
    AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Zouma, Mignot, Brison - Clement, Cohade, Lemoine - Mollo (60' Guilavogui), Aubameyang, Brandao (67' Mayi)

Sędziowie: M. Lesage