1. FC Nurnberg – Hamburg 1:1 (koniec) | Düsseldorf – Augsburg 2:3 (koniec)
1. FC Nurnberg
1:1 (0:0)
Hamburger SV
Niedziela 20.01.2013, 15:30 • EasyCredit-Stadion • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za wspólnie spędzone 90 minut i zapraszam na więcej na lajfy.com! (17:26:12)

O pierwszej połowie meczu w wykonaniu obu drużyn lepiej zapomnijmy. Za to druga część spotkania była bardzo emocjonująca. Drużyna Nurnberga miała zwłaszcza w końcówce wiele szczęścia i na pewno może cieszyć się z remisu. HSV ze świetnie grającym Rudnevsem może czuć lekki niedosyt tylko remisując 1:1.

90+1
    Słupek! Son po centrze Diekmeiera głową uderza na bramkę Schafera, lecz piłka trafia w słpuek!

Arbiter główny dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Dośrodkowywał Westermann, lecz piłka wychodzi poza linię bramki. Grę 'z piątki' wznowi Schafer.

88
    Długo rozgrywają piłkę gracze Hamburga.

86
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany gracz gości - Diekmeier.

85
    Żółty kartonik ujrzał Frantz za faulu na Westermannie.

84
    Spokojnie piłkę rozgrywaja HSV.

83
    Przewaga gości. Cała drużyna gospodarzy zamknięta na swojej połowie.

81
    Schafer świetnie wślizgiem uprzedza Sona.

10 min do końca regulaminowego czasu gry.

79
    Znów strzela Son, lecz po raz kolejny lepszy bramkarz gospodarzy.

78
    Ależ emocje! Wrzutka Jansena na głowę Sona, lecz wspaniale broni Schafer!

76
    Zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Essweina wchodzi Kiyotake.

75
    GOOOOOOL dla Nurnberga!!!
    Błyskawiczna odpowiedź PEKHARTA, który pokonuje z najbliższej odległości Adlera i doprowadza do remisu! Mamy 1:1!