AS Roma
2:1 (2:1)
Inter Mediolan
Środa 23.01.2013, 20:45 • Stadio Olimpico • Puchar Włoch

Sędzia Andrea De Marco gwiżdże po raz ostatni. Spotkanie kończy się wynikiem 2:1.Druga połowa trochę rozczarowała jeśli chodzi o bramki.
    Za to wielu zawodników zostało ukaranych żółtym kartonikiem. Dziękujemy za wspólnie śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne w serwisie lajfy.com. (22:41:08)

90+3
    Bradley uderzył z daleko, ale bardzo niecelnie piłka mija bramkę.

90+3
    Marquinho faulowany przez Zanetti i Roma znowu przed dobra okazją z rzutu wolnego.

90+1
    Burdisso ogląda żółtą kartkę.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty do końca meczu.

90
    Doskonała okazja przez Marquinho, który mocno uderza, ale pewnie łapie Stekelenburg.

86
    Kolejny zawodnik ukarany kartką, tym razem Lamela ogląda żółty kartonik od sędziego De Marco.

85
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Totti, na boisko wchodzi Marquinho.

85
    Totti trafia bezpośrednio w blok rywali.

85
    Roma przed doskonała okazją z rzut wolnego z ok 25 metrów.

84
    Brutalny faul Chivu na Destro i zawodnik wpisany do notesu sędziego. - żółta kartka!

81
    Panagiotis Tachtsidis odniósł lekką kontuzję, ale już widać że jest wszystko w porządku.

79
    Ten rzut wolny w wykonaniu Guarin nie wyszedł tak jak przypuszczał.

77
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Florenzi, na boisko wchodzi Simone Perrotta.

77
    Alvarez traci szansę na zmianę rezultatu, było bardzo blisko!

75
    Zmiana - Pereira zastąpiony przez Alvarez'a.

74
    Sędzia liniowy podnosi chorągiewkę na spalonym Palacio.

73
    Mattia Destro nie trafił w piłkę mając tak wyborną okazję do zdobycia gola .

70
    Guarin brzydko fauluje Totti i pan Andrea De Marco pokazuje zawodnikowi żółty kartonik. Musi grać teraz ostrożniej.

68
    Pierwszy strzał Palacio zablokowany przez obrońców Romy, drugi broni Stekelenburg! Ale zmarnowana szansa.

65
    Gargano zastępuje schodzącego Benassi.

64
    Totti powinien zrobić to o wiele lepiej, piłka po jego strzale nad poprzeczką.

63
    Od rzut rożnego zacznie Roma.

62
    Gospodarze już w 11 po powrocie Destro.Gra wznowiona.

61
    Destro odnosi jakąś kontuzje i gra jest przerwana.

60
    Zmiana w Romie, siada Marquinhos za niego wchodzi Leandro Castan.

56
    Strzał Pereira, ale niestety niecelny.

55
    Dobrze przymierzył Guarin, ale piłka bez kontaktu z żadnym zawodnikiem wychodzi na aut.

53
    Dobrym wślizgiem popisał sie Marquinhos wybijając przy tym piłkę na rzut rożny.

51
    Juan zapędził się z piłką i oddał strzał, ale wyjątkowo niecelny.

49
    Bradley oddaje strzał, ale był za słaby mimo że leciał w światło bramki.

48
    Ranocchia wybija daleko piłkę oddalając zagrożenie od bramki Handanovic'a.

46
    Zmiana w drużynie Interu schodzi Obi, zastępuje go Nagatomo.

46

Wynik do przerwy 2:1 dla Romy. Bramka Palacio w ostatnich minutach I połowy przywraca nadzieję Interu na wywiezienie korzystnego wyniku.
    Na stadionie panuje wspaniała atmosfera. Z niecierpliwością wszyscy czekają na druga połowę spotkania.

45
    Sędzia dolicza 1 minutę.

44
    Gooooool dla Interu!
    Dośrodkowanie Cambiasso i dobrym zmysłem strzeleckim popisuje się PALACIO zdobywając gola !!

41
    Tym razem na spalony Alvaro Pereira.

41
    Cudowna obrona Stekelenburga po strzale Fredy Guarin'a ! Tu powinien być gol dla gości.

40
    Alvaro Pereira za ten atak na rywala otrzymuje żółty kartonik.

38
    Pomoc medyczna przy Marquinhos, mecz na chwilę zostaje przerwany.

37
    Handanovic wybija resztkami sił strzał Destro z lini bramkowej ratując swój zespół przed stratą 3 bramki!

36
    Rodrigo Sebastian Palacio na pozycji spalonej.

35
    Michael Bradley strzela, ale tym razem niecelnie.

33
    Gooooool dla Romy!
    Kolejna bramka dla Romy , na listę strzelców wpisuje sie DESTRO !! Znowu współautorem bramki Piris po pięknym dośrodkowaniu.

31
    Ranocchia zachował się jak nowicjusz przepuszczając tą piłkę przy groźnej akcji gospodarzy, na szczęście dla Interu żaden z napastników nie oddał strzału.

29
    Totti faulowany przez Chivu od stałego fragmentu gry zacznie Roma.

27
    Lamela piękne poszedł z piłką pod pole karne gości po prostopadłym podaniu i sam na sam bramkarzem posyła piłkę nad poprzeczkę! Nie zauważył po drugiej stronie niepilnowanego Destro. To mógł być gol!

26
    Lamela wygrywa pojedynek z Pereira i wywalcza rzut rożny.

23
    Chivu razem z Juan'em powstrzymuje napastnika Romy elegancko zabierając piłkę i oddalać zagrożenie.

21
    Florenzi zostaje sfaulowany na własnej połowie.

19
    Inter od rzut rożnego z lewej strony boiska.

18
    Co za parada Handovic'a ! Obronił 2 niebezpieczne strzały gospodarzy z bliskiej odległości ! Tu powinien być gol.

17
    Niesamowite jak Guarin mógł pomylić się w tej sytuacji! Piłka trafia w słupek Inter bez bramki !

15
    Obi faluje od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

14
    Sebastian Palacio widzie chorągiewkę sędziego bocznego, był na spalonym.

13
    Goooool dla Romy!
    Dobre dośrodkowanie Piris'a z prawej strony i piękną bramkę głową zdobywa FLORENZI !! Roma obejmuje prowadzenie w meczu !

12
    Ten strzał Ranocchia nie zrobił wrażenia na bramkarzu Romy. Zacznie od bramki.

11
    Guarin wywalczył rzut rożny dla Interu.

9
    Dośrodkowanie Totti z lewej strony, Destro główkuje wprost w ręce Handanovic'a! Gdyby mocnej uderzył mógłby wpaść pierwszy gol w tym spotkaniu.

7
    Groźna akcja gospodarzy, dośrodkowanie z prawej strony na nogę Destro, ale myli się przy tej próbie strzału.

6
    Cambiasso w indywidualnej akcji strzela, ale zostaje skutecznie zablokowany przez Marqunhos'a.

4
    Dobre podanie Juan'a, ale Palacio na spalonym zdaniem sędziego.

3
    Lamela faulował Juan'a walcząc o piłkę przy bocznej lini boiska.

2
    Dobra akcja Romy powstrzymana przez obronę Interu.

1

Ostatni raz Roma tryumfowała w tych rozgrywkach w 2007 i 2008 roku, natomiast Inter mógł świętować w 2010 i 2011 roku.

Przed nami pierwsze spotkanie półfinałowe Pucharu Włoch pomiędzy AS Roma i Inter Mediolan. W ostatnim meczu obu zespołów w Seria A, który odbył się 3 dni temu padł remis 1:1. Zobaczymy jak będzie tym razem. Zwycięzca obu pojedynków zmierzy się w finale z jednym zespołów drugiej pary : Lazio lub Juventusem.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.