Bologna – AS Roma 3:3 (koniec) | Catania – Fiorentina 2:1 (koniec) | Atalanta – AC Milan 0:1 (koniec)
Parma – Napoli 1:2 (koniec) | Cagliari – US Palermo 1:1 (koniec) | Sampdoria – Pescara 6:0 (koniec)
Udinese – Siena 1:0 (koniec) | Inter – Torino 2:2 (koniec)
Calcio Catania
2:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Niedziela 27.01.2013, 15:00 • Angelo Massimino • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej na lajfy.com! (16:55:17)

Bardzo dramatyczne spotkanie na Angelo Massimino. Odmienieni w drugiej połowie gospodarze nie tylko zdołali wyrównać, ale i udało im się strzelić o jedną bramkę więcej niż ekipie Fiorentiny. Z pewnością ułatwił im fakt, iż od 78 minuty goście grali w dziesiątkę po faulu Aquilaniego. Trener Fiorentiny Vincenzo Montella będzie musiał mocno przeanalizować dzisiejsze spotkanie jeśli zamierza wrócić do strefy pucharowej.

90+4
    Na spalonym Gomez.

90+3
    Sprzed pola karnego uderza Cuadrado, lecz pewnie broni Andujar.

90+2
    Żółty kartonik zobaczył Castro za niesportowe zachowanie.

90+1
    Na bramkę gospodarzy uderzał Jovetic, lecz obok bramki.

Arbiter główny - Domenico Celi doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Strzał Migliacco zablokowany przez defensorów gospodarzy.

88
    GOOOOOOOOL DLA CATANII!
    Barrientos wrzuca z prawego skrzydła prosto na głowe CASTRO i ten pokonuje Neto! Mamy 2:1 dla gospodarzy!

86
    Żółtą kartką ukarany Alvarez za faul na Cuadrado

85
    Ostatnia zmiana w drużynie Catanii. Na murawę wchodzi Paglialunga w miejce Biagiantiego.

84
    Z szesnastu metrów strzelał Roncaglia, lecz daleko od bramki strzeżonej przez Andujara.

83
    Jovetic uderza zza pola karnego, lecz piłka przechodzi tuż obok spojenia bramki.

82
    Faulowany Cuarado.

81
    Druga zmiana w szeregach gości. W miejsce zmęczonego Pasquala wchodzi Tomovic.

80
    Potenza wrzuca z prawego skrzydła, lecz prosto na głowę jednego z obrońców Fiorentiny.

79
    Richiuti fauluje rywala.

78
    Od 78 minuty goście grają w dziesiątkę! Aquilani zobaczył czerwoną kartkę za faul na rywalu!