Arsenal – Liverpool 2:2 (koniec) | Norwich – Tottenham 1:1 (koniec) | Everton – West Bromwich 2:1 (koniec)
Man Utd – Southampton 2:1 (koniec) | Fulham – West Ham 3:1 (koniec)
Everton F.C.
2:1 (2:0)
West Bromwich Albion F.C.
Środa 30.01.2013, 20:45Angielska Premier League

Dobry mecz w wykonaniu obu zespołów. Jednak dzisiaj lepszy okazał się Everton który prowadził grę w pierwszej połowie.Druga połowa była zdominowana przez piłkarzy WBA, ale Everton też miał swoje sytuacje. Mecz kończy się wynikiem 2:1. (22:42:20)

90+3
    Na spalonym Fellaini.

90+2
    Bardzo dobry odbiór piłki przez Jonesa.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty. WBA ma jeszcze kilka minut na strzelenie bramki dającej remis.

89
    Rzut wolny dla Evertonu w środku boiska.

87
    Popov próbował dośrodkować jednak było to bardzo niecelne i piłka wyleciała poza boisko. Od bramki Howard.

86
    Rzut rożny dla WBA.

85
    Lukaku drybluje i próbuje dośrodkować jednak Jagielka blokuje.

83
    W miejsce Anichebe wchodzi Jelavic.

82
    Zamieszanie pod polem karnym WBA do odbitej piłki dochodzi Osman i nie trafia na pusta bramkę.

81
    Strzał z rzutu wolnego i dobra obrona Fostera, który wybija piłkę na rzut rożny.

80
    Kolejna interwencja Dorransa, jednak tym razem nie zgodna z przepisami.

78
    Dobrze w obronie Dorrans,

75
    Za Thomasa wchodzi Rosenberg.

74
    Fellaini strzela z 16 metra, ale nie przyłożył się do tego strzału i piłka przelatuje kilka metrów od bramki.

72
    Jagielka strzela z ponad 30 metrów, jednak bardzo wysoko nad bramką.

70
    Dużo zamieszania pod polem karnym drużyny przyjezdnych do piłki dobiegał Osman, jednak Foster popisał się piękną paradą i obronił jego strzał.

68
    Dobre uderzenie Thomas, strzelił w samo spojenie. Jednak nie miał szczęścia i piłka się tylko odbiła od spojenia.

67
    Rzut wolny dla WBA z około 25 metra.

66
    Za Mirallas wchodzi Gibson.

65
    GOL strzelcem bramki LONG !!! Bardzo dobre podanie prostopadłe do Lukaku ten mija Howarda strzela. Ale do bramki zdążył wrócić Distin, który nieudolnie wybił piłkę wprost na główkę LONGA.

63
    Za Morrisona wchodzi Long.

61
    Kolejny rzut wolny dla Evertonu tym razem jeszcze żółta kartka dla Yacoba.

60
    Rzut wolny, faulował Brunt.

59
    Rzut rożny dla gospodarzy.

58
    Dobre uderzenie Mirallasa zza pola karnego, ale Foster dobrze ustawiony wybija piłkę poza boisko.

56
    Popov próbował dośrodkować piłkę z lewej strony boiska, jednak obrońca ją zblokował i mamy rzut rożny dla WBA.

55
    Od bramki zaczyna Foster.

55
    Rzut wolny dla Evertonu, Jones faulował Mirallasa.