2:1 (0:0)
Sevilla FC
Czwartek 31.01.2013, 22:00 • Estadio Vicente Calderon • Puchar Hiszpanii

Dziękuję za uwagę i do przeczytania! (23:50:18)

Przed rewanżem w minimalnie lepszej sytuacji Atletico, ale Sevilla z pewnością będzie bardzo groźna na swoim stadionie.

To był zadziwiający mecz. Poziom spotkania niestety nie zachwycał, widzieliśmy sporo niedokładności, niechlujności i brutalnej gry, ale widzieliśmy też 3 gole z rzutów karnych i 3 czerwone kartki. Bardzo, bardzo rzadka sytuacja.

Atletico wygrywa 2:1 z Sevillą w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Króla.

90+2
    Diego Costa znokautowany pięścią przez Beto w przypadkowej sytuacji w polu karnym przy rzucie rożnym.

90+1
    Strzał Arda Turana zablokował Botia.

90
    Sędzia Gamez dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Strzał głową Mario mija bramkę Beto o kilka metrów.

90
    Rzut wolny dla Atletico.

88
    Atletico utrzymuje się przy piłce nie pozwalając Sevilli na rozegranie jakiejś ostatniej akcji.

86
    Trzecia zmiana w Sevilli. Schodzi strzelec gola Negredo, a w jego miejsce pojawia się Coke.

85
    Czerwona kartka dla Navarro! Ostry wślizg w Diego Costę. Sędzia Gamez pokazał Navarro od razu czerwoną kartkę - chyba trochę przesadził. Tak czy siak był to faul co najmniej na żółtą kartkę, a Navarro już wcześniej miał jedną żółtą kartkę, więc w konsekwencji i tak dostałby czerwoną.

84
    Strzał Reyesa.. Lepiej go przemilczeć.

83
    Za krótkie dośrodkowanie Navasa.

81
    Mecz staje się coraz bardziej brutalny. Mało gry, dużo fauli.

79
    Żółta kartka dla Mario za brzydki faul. To już piąta żółta kartka, a sędzia Gamez pokazał jeszcze i dwie czerwone. Dość brzydki, ostry mecz.

77
    Druga zmiana w drużynie gości. Reyes pojawia się w miejsce Kondogbii.

75
    Przed nami ostatni kwadrans meczu. Sevilla przegrywa 2:1, co niekoniecznie jest dla niej złym wynikiem, ale mimo wszystko powinna zaatakować.

73
    A Atletico jest nastawione na kontrataki. Słuszna strategia, wszak wynik to 2:1 dla Rojiblancos.

72
    Sevilla w ataku pozycyjnym.

71
    Niesamowity obrót drugiej połowy. 3 rzuty karne po 3 zagraniach ręką w polu karnym plus 2 czerwone kartki.

71
    Gol dla Atletico!
    2:1! DIEGO COSTA! Ponownie celnie uderza z 11 metrów, tuż przy lewym słupku!

70
    Żółta kartka dla Navarro za zagranie ręką w polu karnym.

70
    Rzut karny dla Atletico! Niesłychane!

69
    Żółta kartka dla Medela.

68
    Ładny, mocny strzał Cicinho z 20 metrów, ale Courtois spokojnie broni.

65
    Piłka nie dochodzi do Fazio.

64
    Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez Gabiego. Diego Simeone zniesmaczony.

63
    Druga zmiana w Atletico. Schodzi Adrian, wchodzi Cristian.

62
    Strzał Negredo na wiwat.

60
    Pierwsza zmiana w Atletico. Schodzi Koke, a za niego wszedł Cata Diaz.

59
    Strzał Rakiticia z 25 metrów mija bramkę Courtois o 2 metry.

57
    Niezwykły przebieg drugiej połowy.. Dwie czerwone kartki i dwa rzuty karne w ciągu 10 minut.

56
    Gol dla Sevilli!
    1:1! NEGREDO! Pewny strzał z 11 metrów!

56
    Czerwona kartka dla Godin! Po uderzeniu Negredo piłka zmierzała do bramki i trafiła w rękę Godina. Słuszna decyzja sędziego Gameza.

55
    Rzut karny dla Sevilli!

54
    Diego Costa za daleko wypuścił sobie piłkę i dzięki temu Beto dobrze interweniował.

52
    Dość żartobliwa sytuacja w trakcie zmiany. Botia wbiegł na boisko nie czekając aż Maduro je opuści. Sędzia Gamez cofnął Botię, a ten wszedł po kilku sekundach, gdy Maduro już opuścił plac gry. Arda Turan całą sytuację skwitował szczerym uśmiechem.

52
    Pierwsza zmiana w meczu. W ekipie Sevilli schodzi Maduro, a w jego miejsce pojawia się Botia.

50
    Cóż za początek drugiej połowy. Sevilla w dziesiątkę, będzie jej bardzo ciężko doprowadzić do wyrównania. Czy Atletico pójdzie za ciosem i pokusi się o kolejną bramkę?

49
    1:0! DIEGO COSTA! Spokojne, pewne wykonanie jedenastki!

48
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Spahicia. Zagrał celowo ręką w polu karnym, słuszna decyzja sędziego Gameza.

48
    Rzut karny dla Atletico!

46
    Strzał Jesusa Navasa z 20 metrów, piłka skozłowała czym sprawiła lekki problem Courtois.

46
    Ruszamy z drugą połową.

46

Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie obie drużyny spiszą się o wiele lepiej.

Było kilka dogodnych sytuacji, ale brakuje skuteczności, w czym bryluje zwłaszcza Diego Costa.

Nie oszukujmy się - mecz jak na razie rozczarowuje. Ospałe, powolne tempo, sporo niedokładności.

Sędzia Ayza Gamez nie doliczył ani minuty do pierwszej połowy.

45
    Diego Costa marnuje sytuację sam na sam! Uderzenie lewą nogą mija bramkę Beto o pół metra!

44
    Dośrodkowanie Arda Turana do Diego Costy, ale ten minął się z piłką.

43
    Zaskakujące posiadanie piłki - 53% Sevilla, 47% Atletico.

43
    Rakitić niecelnie podawał do Kondogbii.

42
    Dośrodkowanie Juanfrana, ale piłkę wybijają obrońcy Sevilli.

41
    Szarża Diego Costy, ale podał piłkę tam, gdzie nie było żadnego gracza Atletico.

40
    Negredo z 35 metrów! Świetny, zaskakujący strzał! Piłka zmierzała w okienko bramki Atletico, ale Courtois końcami palców wybił ją na rzut rożny.

39
    Adrian z 7 metrów uderzył 7 metrów nad bramką. Beznadziejna próba piłkarza Atletico.

37
    Beto ubiegł Diego Costę.

36
    Żenujący aktorski pad Cicinho. Świetnie wpisuje się w atrakcyjność tego spotkania, które nie ukrywajmy - bardzo rozczarowuje.

34
    Żółta kartka dla Maduro za faul od tyłu.

34
    Fatalna strata Adriana.

33
    Nic z tego. Strzał Godina zupełnie nieudany.

32
    Kolejny rzut rożny dla Atletico. Poprzednie nic nie przyniosły, może tym razem będzie inaczej?

31
    Zbyt mocne podanie do Diego Costy.

29
    Dobra okazja dla Atletico! Strzał Koke z 10 metrów jednak zbyt lekki, przez co Beto obronił.

28
    Sevilla rozgrywa piłkę od kilku minut co spowodowało rozdrażnienie kibiców Rojiblancos - zaczęli gwizdać.

26
    Gra toczy się w środku pola.

24
    Okres lepszej gry Sevilli, goście więcej grają piłką.

23
    Zbyt lekkie uderzenie głową i Courtois spokojnie interweniuje.

22
    Faulowany Jesus Navas na wysokości 30. metra od bramki Courtoisa. Rzut wolny. Może wreszcie Sevilla stworzy zagrożenie.

19
    Podanie do Juanfrana uprzedził Beto.

18
    Kombinacyjne rozegranie zamiast uderzenia - zerowy efekt.

17
    I rzut wolny dla Atletico z 30 metrów.

17
    Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany Spahic za faul na Arda Turanie.

15
    Estadio Vicente Calderon zapełniło się spóźnialskimi kibicami, choć pozostało jeszcze trochę wolnych miejsc.

15
    Pierwszy kwadrans gry za nami. Mecz toczony w spokojnym tempie z wyraźną przewagą Atletico.

14
    Juanfran zaatakował od tyłu Kondogbię. Sędzia Ayza Gamez nie sięgnął jednak po żółty kartonik.

13
    Spahic świetnie powstrzymuje szarżę Diego Costy.

12
    Juanfran fatalnie uderzył z ostrego kąta.

10
    Brzydki faul Diego Costy na Spahiciu. Bardzo brzydki.

8
    Fatalne podanie Adriana do Diego Costy.. A mogła być sytuacja sam na sam z Beto!

6
    Zagranie ręką Arda Turana.

5
    Jak na razie spokojny początek meczu, przeważa Atletico.

5
    Diego Costa niepotrzebnie używał łokci w polu karnym Sevilli.

3
    W barwach Atletico wciąż oczywiście brakuje Falcao.

2
    Filipe strzelał z daleka, ale ten strzał nie mógł zagrozić Beto.

1
    Na Estadio Vicente Calderon sporo wolnych miejsc, ciekawe czy się jeszcze zapełnią.

1
    Zaczynamy!

1

Minuta ciszy przed rozpoczęciem spotkania.

Skład startowy:

Atletico Madryt: Courtois - Filipe, Godin, Miranda, Juanfran - Gabi, Mario, Koke, Adrian - Arda, Diego Costa

Sevilla FC: Beto - Cicinho, Fazio, Spahic, Navarro - Kondogbia, Maduro, Medel - Navas, Rakitić, Negredo

Sędziowie: Ayza Gamez.

Faworytem tej pary wydaje się Atletico Madryt, ale Sevilla znana jest z bardzo dobrej gry w pucharach.

Miejmy nadzieję, że obejrzymy bardzo dobry mecz, który chociaż zbliży się poziomem do wczorajszego półfinału między Realem a Barceloną.

Witam na relacji z pierwszego meczu półfinałowego o Puchar Króla pomiędzy Atletico Madryt a FC Sevillą.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00.