Anży – Hannover 3:1 (koniec) | Zenit – Liverpool 2:0 (koniec) | Ajax – FCSB 2:0 (koniec)
BATE – Fenerbahce 0:0 (koniec) | Bayer – Benfica 0:1 (koniec) | Dynamo Kij. – Bordeaux 1:1 (koniec)
Levante – Olympiakos 3:0 (koniec) | Sparta – Chelsea 0:1 (koniec) | Napoli – Vik. Pilzno 0:3 (koniec)
Atletico – Rubin 0:2 (koniec) | Basel – Dnipro 2:0 (koniec) | Inter – Cluj 2:0 (koniec)
Newcastle – Charków 0:0 (koniec) | Tottenham – Lyon 2:1 (koniec) | Stuttgart – Genk 1:1 (koniec)
Atletico Madryt
0:2 (0:1)
FC Rubin Kazan
Czwartek 14.02.2013, 21:05 • Estadio Vicente Calderon • Liga Europy UEFA

Dziękuję za uwagę i do przeczytania! (23:01:56)

Piłkarze Rubina mogą być z siebie bardzo zadowoleni. Zasłużenie pokonali dziś Rojiblancos.

Atletico jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Musi wygrać w Rosji co najmniej różnicą dwóch goli. To na pewno osiągalne. Jednak czy realne?

Atletico zabrakło pomysłu i skuteczności. Kilka razy bliscy zdobycia gola byli Falcao i Rodriguez, jednak dobrze też bronił Ryzhikov.

Rubin w drugiej połowie praktycznie tylko się bronił i w ostatniej minucie meczu przeprowadził zabójczy kontratak.

Niezwykły przebieg zdarzeń na Vicente Calderon. Gospodarze przegrywają z Rubinem 0:2, mimo, że ponad połowę meczu grali w przewadze!

90+4
    Gol dla Rubinu!
    0:2! ORBAIZ! Sensacja na Vicente Calderon! Wspaniały kontratak gości i Orbaiz wykorzystuje ładne podanie Eremenko. 0:2!

90+3
    Niguez zagrywa piłkę ręką. Ostatnia minuta..

90+1
    Kolejna już próba Rodrigueza i kolejny raz niecelna.

90
    Sędzia Vad dolicza aż 4 minuty do regulaminowego czasu gry. Czy gospodarze należycie spożytkują te dodatkowe 240 sekund?

89
    Fatalna strata Adriana.

88
    Dyadyun ukarany żółtą kartką.

87
    Druga zmiana w Rubinie. Kuzmin zmienia strzelca gola, Karadeniza.

85
    Pierwsza zmiana w ekipie gości. Schodzi zmęczony Rondon, a w jego miejsce pojawia się Dyadyun.

84
    Kolejny strzał głową. Tym razem Rodriguez, jednak Ryzhikov jak zawsze na posterunku.