Anży – Hannover 3:1 (koniec) | Zenit – Liverpool 2:0 (koniec) | Ajax – FCSB 2:0 (koniec)
BATE – Fenerbahce 0:0 (koniec) | Bayer – Benfica 0:1 (koniec) | Dynamo Kij. – Bordeaux 1:1 (koniec)
Levante – Olympiakos 3:0 (koniec) | Sparta – Chelsea 0:1 (koniec) | Napoli – Vik. Pilzno 0:3 (koniec)
Atletico – Rubin 0:2 (koniec) | Basel – Dnipro 2:0 (koniec) | Inter – Cluj 2:0 (koniec)
Newcastle – Charków 0:0 (koniec) | Tottenham – Lyon 2:1 (koniec) | Stuttgart – Genk 1:1 (koniec)
FC Basel
2:0 (1:0)
Dnipro Dniepropietrowsk
Czwartek 14.02.2013, 21:05 • St. Jakob-Park • Liga Europy UEFA

Za nami koniec spotkania 1/16 Ligi Europy pomiędzy FC Basel, a Dnipro Dniepropietrowsk. W tym spotkaniu wygrała drużyna gospodarzy 2:0. W 23. minucie Stocker zmienił tor lotu piłki i wpakował ją do siatki, a w 68. minucie Streller wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem z głowy podwyższył wynik spotkania. Mecz ogólnie stał na słabym poziome, było mało sytuacji podbramkowych, ale za to było dużo fauli w środku pola. (23:01:40)

90+4
    Dośrodkowanie do Zouy za mocne, ale zdążył dobiec jeszcze do piłki, ale zaraz ją stracił

90+3
    Na spalonym Seleznov.

90+3
    Goście z Dniepropietrowska dalej próbują zaatakować, ale trudno jest im się przebić przez dobrze dziś dysponowaną defensywę gospodarzy.

90+2
    Gospodarze grają bardzo asekuracyjnie.

90+1
    Sędzie dolicza 6. minut do regulaminowego czasu gry.

90
    Dośrodkowanie Matheusa mija się z celem.

88
    Zmiana w FC Basel. Za zmęczonego Stockera wchodzi Zoua.

87
    Mazuch przerywa akcje Stockera, który mógł stworzyć groźną sytuację.

86
    Rzut rożny dla gospodarzy.

85
    Rzut wolny dla Dnipro, za zagranie ręką Cabrala.

82
    Kolejna akcja Dnipra. Tym razem indywidualna akcja Seleznova zakończona strzałem z 16. metra obok bramki.