Anży – Hannover 3:1 (koniec) | Zenit – Liverpool 2:0 (koniec) | Ajax – FCSB 2:0 (koniec)
BATE – Fenerbahce 0:0 (koniec) | Bayer – Benfica 0:1 (koniec) | Dynamo Kij. – Bordeaux 1:1 (koniec)
Levante – Olympiakos 3:0 (koniec) | Sparta – Chelsea 0:1 (koniec) | Napoli – Vik. Pilzno 0:3 (koniec)
Atletico – Rubin 0:2 (koniec) | Basel – Dnipro 2:0 (koniec) | Inter – Cluj 2:0 (koniec)
Newcastle – Charków 0:0 (koniec) | Tottenham – Lyon 2:1 (koniec) | Stuttgart – Genk 1:1 (koniec)
VfB Stuttgart
1:1 (1:0)
KRC Genk
Czwartek 14.02.2013, 21:05 • Mercedes-Benz Arena • Liga Europy UEFA

Dziękuję za wspólną relację i zapraszam na inne na lajfy.com (23:01:32)

W pierwszym meczu 1/16 między tymi drużynami mamy remis 1:1. To dość sprawiedliwe zakończenie, chociaż to gospodarze mieli trochę więcej sytuacji i prowadzili grę. Jednak wynik bardziej satysfakcjonuje gości, którzy dzięki tej bramce są w ciut lepszej sytuacji przed rewanżem.

90+2
    Piłkarze Stuttgartu na własne życzenie tracą bramkę i stawiają się w trudnej sytuacji przed meczem wyjazdowym.

3 minuty doliczone do czasu podstawowego.

90+1
    Gol dla Genk!

Joseph-Monrose popisał się pięknym rajdem lewą stroną. Podanie w pole bramkowe, gdzie piłkę wybił jeszcze obrońca. Jednak spada ona na głowę PLETa, który spokojnie dobija ją do bramki!

89
    Słaba druga połowa w wykonaniu piłkarzy obu drużyn. Dużo nieczystej gry i niedokładnych zagrań.

88
    Tym razem przewinienie Pleta. Rzut wolny w środkowej części boiska.

87
    Ibisevic doigrał się i notuje on żółtą kartkę na swoim koncie po brutalnym wjeździe w nogi przeciwnika.

86
    Mocny strzał Gentnera z dużej odległości, jednak piłka z hukiem odbija się od band.

85
    Rzut rożny dla Genk. Niecodzienne rozegranie! Piłkarz dośrodkował piłkę... za bandy poza bramką! Przy okazji wyorał trochę murawy.

83
    Ostatnia zmiana w belgijskim zespole. Pojawia się Joseph-Monrose za De Ceulaera.

82
    Ibisevic leży na trawie po tym jak skoczył na niego jeden z czarnoskórych zawodników.

81
    Szykowała się fajna akcja dla Stuttgartu. Zagranie w pole karne jednak niecelne i stojący niekryci zawodnicy mają pretensje.

80
    Po raz kolejny Genk nie umie sfinalizować akcji. Jeden z napastników traci ją przed polem karnym.

79
    Brzydkie zagranie Okazakiego, który nieprzepisowo powstrzymuje rozegranie gości.

78
    Dużo rzutów wolnych w drugiej połowie. Wolna także stała się gra między dwoma zespołami.