AC Milan
2:1 (1:0)
Parma Calcio 1913
Piątek 15.02.2013, 20:45Włoska Serie A

Po średnio ciekawym spotkaniu Milan wygrał 2:1 z Parmą. Losy meczu mogł potoczyć się całkiem inaczej, gdyby przed przerwą Paletta nie zdobył bramki samobójczej. Warto odnotować kolejną bramkę nowego nabytku Milanu - Mario Balotelliego. (22:39:10)

90+3
    Gol dla Parmy!
    Ładna akcja prawą stroną Biabiany, który wyłożył piłkę na wolne pole do SANSONE, a on nie miał kłopotów z wpakowaniem futbolówki do siatki.

90+2
    Piłkarze Milanu dobrze wybijają piłkę po dośrodkowaniu Baibianyego.

90+1
    Pavarini dobrze broni uderzenie Balotelliego.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Faul na Balotellim w niedalekiej odległości od pola karnego Parmy.

87
    Murawę opuszcza Niang, a w jego miejsce wchodzi Traore.

86
    Po zagraniu Biabianyego na bramkę uderzał Belfodil, ale niecelnie.

85
    Biabiany dobrze rozpoczął bieg z piłką, jednak po chwili opuściła ona plac gry.

83
    Nieudana próba dośrodkowania w pole karne Constanta. Od bramki zacznie Pavarini.

82
    Belfodil nie potrafił opanować piłki kierowanej w jego stronę.

80
    Przed nami ostatnie dziesięć minut spotkania. Czy Parmę będzie jeszcze stać na odwrócenie losów meczu?

79
    Zbyt mocne dośrodkowanie Balotelliego w pole karne.

77
    Gol dla Milanu!
    Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego BALOTELLIEGO w prawy róg bramki Pavariniego.

76
    Balotelli faulowany przed polem karnym przez Palettę. Będzie dobra okazja bramkowa dla Milanu.

76
    Dobre wyjście z bramki Abbiatiego, który wybija piłkę daleko od swojego pola karnego.

75
    To mogła być szybka kontra Milanu, ale zawodnicy ostatecznie spowolili tempo akcji.