Athletic Bilbao
1:3 (1:1)
Real Sociedad
Piątek 22.02.2013, 21:30 • San Mames Barria • Hiszpańska LaLiga

Właśnie zakończył się mecz. Mecz, który miał dwie różne połowy. Pierwsza - żwawa, z wieloma sytuacjami bramkowymi i w której to gospodarze przeważali zmuszając gości do rozpaczliwej defensywy. I napewno miła dla oka. Druga - powolna i odznaczająca się dużą niedokładnością z obu stron, mimo, że to w drugiej odsłonie meczu Real strzelił dwie bramki. Napewno nie takiej drugiej połowy oczekiwałem ja, jak i kibice na stadionie. Ciężko się ją oglądało, a jeszcze ciężej komentowało. Mimo wszystko dziękuję nielicznym osobom, które śledziły relację i zapraszam na kolejne na Lajfy.com. Jutro będziemy mieli prawdziwy maraton! (23:24:02)

90+3
    To był chyba ostatni strzał tego meczu. Po ziemi i niedokładnie.

90+2
    Defensywa Realu w ostatnich minutach spotkania spisuje się nienagannie raz po raz przecinając akcje Athleticu.

90
    Trzy minuty doliczył sędzia Mallenco.

89
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego zamykał Llorente, ale jego strzał głową przeszedł wysoko nad poprzeczką.

88
    Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Illaramendi, na boisko wchodzi Pardo.

84
    Żółtką kartką ukarany Muniain.

82
    Na boisku nic się nie dzieje. Niby Athletic próbuje atakować, ale albo niedokładnie podają i strzelają, albo przytomnością wykazują się zawodnicy gości.

76
    Kilka minut temu VELA wszedł na boisko, a teraz strzela na 3:1! Przytomnością w tej sytuacji wykazał się Zurutuza, który świetnie odegrał do byłego gracza Arsenalu, a ten strzelił po długim słupku nie dając szans bramkarzowi!

76
    Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Castro, na boisko wchodzi Zurutuza.

73
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Aduriz, na boisko wchodzi Llorente.

72
    Kolejna słaba wrzutka Ibaia, który poza golem niczym się nie wyróżnił. Piłka w rękach Bravo.

67
    Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Agirretxe, na boisko wchodzi Vela.

67
    No i się wydarzyło! Dośrodkowanie w pole karne okazało się być strzałem, fatalnie się zachował w tej sytuacji bramkarz gospodarzy, który odbił piłkę zamiast ją złapać, co wykorzystał AGIRRETXE pakując futbolówkę do siatki!

66
    Duga połowa zdecydowanie uboższa w sytuacje bramkowe, ale może tym razem coś się wydarzy. Rzut wolny dla gości.

64
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Aurtenetxe, na boisko wchodzi Muniain.

59
    Wyraźnie uderzony w twarz Herrera, przez Martineza, jednak sędzia tego nie widział. Duże szczęście gracza gości, bo to niesportowe zachowanie zasługiwało na czerwoną kartkę.