Podbeskidzie – Jagiellonia 4:0 (koniec) | Śląsk – Widzew 2:1 (koniec) | Korona – Legia 3:2 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok
Sobota 23.02.2013, 13:30 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (15:29:49)

3 minuty doliczone do drugiej części spotkania.

86
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Sloboda, na boisko wchodzi Kołodziej.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Sloboda.

85
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Pawela, na boisko wchodzi Deja.

83
    Gol dla Podbeskidzia!
    Pewny strzał ROBERTA DEMJANA ląduje prosto w siatce Słowika! Pogrom w Bielsku-Białej!

77
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Min-Kyun, na boisko wchodzi Kowalski.

76
    Dobra akcja Kupisza! Wspaniałe podanie do Norambueny, który minimalnie chybił!

75
    Kolejny rzut wolny wykonywany przez Chmiela, do piłki dopada Telichowski, lecz przenosi piłkę nad bramką!

74
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Malinowski, na boisko wchodzi Cetkovic.

73
    Pazdan fauluje Demjana, na linii pola karnego. Będzie rzut wolny.

66
    Kolejne dobre dośrodkowanie Chmiela do Demjana, który jeszcze podał do MARKA SOKOŁOWSKIEGO, ten ze spokojem umieścił piłkę w bramce! Pogrom!

57
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Plizga, na boisko wchodzi Gajos.

56

55
    Żółtą kartką ukarany Tomasz Kupisz.

54
    Dobre dośrodkowanie Chmiela do Koniecznego, lecz ten źle przyjął piłkę i już nie oddał strzału na bramkę Słowika!

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Frankowski, na boisko wchodzi Smolarek.

45
    Strzał Demjana w sytuacji sam na sam wspaniale broni Słowik!

41
    Za pretensje do arbitra, żółtą kartkę otrzymuje Plizga.

Śledź stronę lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie"

35
    Norambuena szukał długim podaniem Frankowskiego, lecz wcześniej jeden ze środkowych obrońców Podbeskidzia wybił piłkę.

25
    Dobrze do piłki wyszedł Demjan, lecz strzelił obok bramki!

24
    Dobrze wychodzi Zajac z bramki i pięknie broni strzał Plizgi!

22
    Dobrze teraz główkował Min-Kyun, lecz Zajac pewnie łapię piłkę.

17
    Dobre dośrodkowanie Chmiela do Sokołowskiego, ten chciał główkować a zrobił to tak, że tylko przedłużył piłkę do BŁAŻEJA TELICHOWSKIEGO, który ze spokojem strzałem główką pokonuje Słowika!

6
    Malinowski do Demjana, lecz jego strzał w ostatniej chwili zablokowany!

1
    Dobre dośrodkowanie Malinowskiego, w polu karnym dobrze odnalazł się ROBERT DEMJAN i strzałem główką zdobył gola!