Podbeskidzie – Jagiellonia 4:0 (koniec) | Śląsk – Widzew 2:1 (koniec) | Korona – Legia 3:2 (koniec)
Korona Kielce
3:2 (1:1)
Legia Warszawa
Sobota 23.02.2013, 18:00 • Arena Kielce • PKO Ekstraklasa

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (20:03:37)

90+4
    Jędrzejczyk dochodzi do strzału głową w polu karnym! Nad bramką!

89
    Kosecki ładnie wyskoczył do piłki na 13 metrze! Ta niespodziewanie spada na bramkę!

84
    Lisowski oddaje potężną 'bombę' na bramkę Kuciaka! Dobrze golkiper. Ależ emocje.

83
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Łukasik, na boisko wchodzi Dwaliszwili.

82
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Janota, na boisko wchodzi Zawistowski.

81
    Małkowski świetnie broni strzał Radovicia zza pola karnego!!!

77
    Radović dołącza do dwóch zawodników Legii, którzy nie zagrają w kolejnym spotkaniu.

74
    Przepiękne spotkanie obserwujemy dzisiaj w Kielcach!

73
    Gol dla Korony!

Pomysłowe zagranie z wolnego i na pełnej prędkości wbiegał zawodnik Korony. Podanie w pole bramkowe a strzał na bramkę zamienia KIJANSKAS!!!

66
    Gol dla Legii!

Dalekie rozegranie rzutu wolnego. Do piłki najwyżej wyskakuje ASTIZ, który pokonuje Małkowskiego! 2:2!

66
    Zmiana w Legii. Bereszyńskiego zmienia Salinas.

61
    Kuzera otrzymuje kartkę za faul na Koseckim.

55
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Vrdoljak, na boisko wchodzi Furman.

50
    Korzym w ataku używa łokcia, który dosięga twarzy Astiza. Zasłużona kartka.

47

Wyrzut z autu spada na głowy piłkarzy. Piłka wypada za pole karne a do niej dochodzi LENARTOWSKI, który oddaje potężny strzał obok słupka! 2:1 dla Korony!

45+3
    Łukasik niepotrzebnie otrzymuje kolejną kartkę. Dobra szansa z wolnego dla Korony.

45+2
    Sierpina za kontuzjowanego Żewłakowa.

39
    Kolejny brzydki faul. Tym razem Kosecki otrzymuje żółtko.

32

Dośrodkowanie w pole karne z wolnego! Po dwóch główkach piłka wpada w słupek! Z metra dobija KORZYM!

31
    Jovanović ładnie ograł Wawrzyniaka, który fauluje zawodnika Korony. Żółta kartka.

29
    Kuzera wbiega za Sobolewskiego, który nabawił się kontuzji.

22

KOSECKI przejmuje piłkę przed polem karnym! Bardzo zaskakujące zachowanie młodego legionisty, który oddaje strzał mimo asysty dwóch obrońców. Strzał wpada przy słupku!

17
    Mamy pierwszą kartkę w meczu. Jovanović ukarany za brzydkie wejście w nogi Koseckiego.

4
    Sobolewski wygrał starcie i podał do Lisowskiego! Ten w pole karne i było gorąco pod bramką Kuciaka!