PSG – AS Nancy 2:1 (koniec) | Ajaccio – Lorient 1:0 (koniec) | Évian TG – Sochaux 5:1 (koniec)
Brest – Toulouse 0:1 (koniec) | Troyes – Reims 4:2 (koniec) | Valenciennes – Lille 1:3 (koniec)
AC Ajaccio
1:0 (0:0)
FC Lorient
Sobota 09.03.2013, 20:00 • Stade François Cotyo. • Francuska Ligue 1 Uber Eats

3 punkty zostają w Ajaccio! Drużyna gospodarzy po bardzo dobrej drugiej połowie zasłużenie wygrywa i z czystym sumieniem może dopisać sobie ważne w perspektywie walki o utrzymanie punkty! (21:52:40)

90+4
    Rożny dla Lorient, Jouffre podaje jednak niecelnie.

90+2
    Złe dośrodkowanie gracza Lorient, Ochoa zacznie od bramki.

90
    Sędzia dolicza aż 4 minuty do końca regulaminowego czasu gry.

88
    Kolejna zmiana w Ajaccio, tym razem miejsce Sammaritano zajmie Begeorgi.

86
    Ale sytuacja! Diarra uderza metr od bramki wprost w spadającego obrońcę Lorient! Miał tyle miejsca a uderzył prosto w zawodnika!

85
    Lippini ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią!

84
    Zmiana w drużynie gospodarzy w miejsce Cavalliego wejdzie Faty.

83
    Faul zawodnika Lorient na Cavallim i gospodarze przed szansą na podwyższenie rezultatu.

81
    Ajaccio ciągle przy piłce, tym razem kontratak Adriana Mutu zastopowany przez obrońców Lorient którzy ekspediują piłkę za narożnik boiska.

78
    Zmiana w zespole Lorient, w miejsce Bourillona wejdzie Sunu.

77
    Gassmana ukarany żółtą kartką za faul na Diarrze.

75
    Gol dla Ajaccio! Świetna sytuacja, ZUBAR prowadzi piłkę i dostrzega źle ustawionego Audarda. Próbuje strzału z dystansu i piłka lobuje bramkarza Lorient!

73
    Znany zawodnik, Ludovic Giuly wejdzie w miejsce Querci.

72
    Kolejna świetna okazja Cavalliego! Znowu w sytuacji sam na sam brakuje mu zimnej krwi i tym razem uderza obok bramki!

71
    Obrońcy zatrzymują drybling Diarry. Rzut rożny dla gospodarzy, którzy w pierwszej połowie mają wyraźną przewagę.

69
    Pierwsza żółta kartka, za dyskusje z sędzią i opóźnianie gry, zostaje ukarany Ecuele Manga.

68
    Adrian Mutu upada w polu karnym, lecz gwizdek głównego arbitra milczy. Były gracz Chelsea Londyn ma szczęście że nie obejrzał żółtego kartonika.