Rubin – Levante 2:0 (po dogrywce) | Zenit – Basel 1:0 (koniec) | Inter – Tottenham 4:1 (po dogrywce)
Fenerbahce – Vik. Pilzno 1:1 (koniec) | Bordeaux – Benfica 2:3 (koniec) | Newcastle – Anży 1:0 (koniec)
Lazio – Stuttgart 3:1 (koniec) | Chelsea – FCSB 3:1 (koniec)
koniec po dogrywce
FC Rubin Kazan
2:0 (0:0)
Levante UD
Czwartek 14.03.2013, 18:00Liga Europy UEFA

Już wszystko jasne!
    Po dogrywce i pasjonujących 120 minutach, do 1/4 finału rozgrywek Ligi Europejskiej awansują piłkarze Rubina Kazań.
    Awans zapewniły im bramki Rondón'a (w 1. części dogrywki) oraz wprowadzonego w końcówce - Dyadyun'a w 112. minucie.
    Dziękujemy już wszystkim i zapraszamy na kolejne relacje z meczów LE! (20:39:17)

120+2
    Piłkarze Levante są pogodzeni z porażką, nawet nie próbują strzelić honorowej bramki.

120+1
    Jeszcze strzału próbuje Rondón, ale na posterunku jest Navas. Nie będzie zatem kolejnego gola tego napastnika.

Sędzia dolicza 2 minuty.
    I są to ostatnie chwile tego bardzo długiego i interesującego spotkania.

120
    Zachęcony bramką - Dyadyun oddaje potężny strzał. Mija on jednak bramkę Navas'a.

118
    Na spalonym znajduje się Eremenko. To jednak goście muszą atakować, piłkarzom Rubinu nigdzie się nie spieszy.

117
    Niezbyt widoczny Valdo dochodzi do główki, ale pudłuje.

116
    Zmiana w drużynie Rubinu.
    Schodzi, zaliczający dobry występ - Karadeniz, a na boisko wbiega Kislyak.

116
    Nic z tego, piłka zostaje wybita przez rosłych obrońców gospodarzy.

115
    Jeszcze rzut rożny dla Levante. Może teraz?

114
    Podłamana drużyna Levante, z trudnością, przeprowadza teraz, jakikolwiek atak.

112
    Gol dla Rubinu!

2:0!
    Ryzhikov wybija daleko piłkę, uruchamiając DYADYUN'A. Lot opadającej piłki źle ocenia Diop, który pozwala dojść Rosjaninowi do piłki. Ten biegnie samotnie w stronę bramki i strzela obok Navas'a!

111
    Jeszcze wrzutki próbuje Juanfran, ale wszystko w pole bramkowe Ryzhikova, który pewnie tam interweniuje.

110
    Ballesteros oddaje potężny strzał sprzed pola karnego! Piłkę chyba z trudem zobaczył Ryzhikov i mimo, że zmierzała ona wprost w niego, to wybił zaledwie na rzut rożny.