Cracovia – Jastrzębie 2:1 (2:1 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (2:1)
Comarch Cracovia
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
JKH GKS Jastrzębie-Zdrój
Środa 20.03.2013, 18:30 • Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego • Polska liga hokejowa - Playoff

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie Lajfy.com! (21:23:41)

Cracovia zwycięża w drugim spotkaniu finałowym, tym razem po rzutach karnych i w całej rywalizacji do 4 zwycięstw prowadzi z JKH GKS Jastrzębie 2:0.

Cracovia zwycięża po rzutach karnych. Decydującego karnego trafia Fojtik.

Laszkiewicz strzela.

Prochazka strzela.

Rozpoczynają się rzuty karne.

Dogrywka zakończyła się bez goli i teraz czekają nas rzuty karne.

65:00
    Dogrywka skończona.

64:38
    Leszek Laszkiewicz objechał bramkę i wrzucił krążek pod bramkę, gdzie próbował go do bramki skierować Besch. Niestety dla Pasów, krążek wybijają obrońcy.

Timeout dla gospodarzy.

63:30
    Valcak spod bandy, ale Kosowski ponownie broni.

62:54
    Laszkiewicz zagrał w tempo do Kłysa, ale udaną interwencją popisał się Kosowski.

Po wyrównaniu się sił na lodzie, obydwie drużyny grają bardzo ostrożnie.

Pasy już w pełnym zestawieniu.

8 sekund do końca kary Cracovii.

60:21
    Lipina uderza z dobrej pozycji, ale Radziszewski świetnie interweniuje.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

W trzeciej tercji nie padły żadne bramki. Teraz czeka nas dogrywka, którą Cracovia zacznie w osłabieniu.

60:00
    Trzecia tercja skończona.

Tomasz Surma

Składy i statystyki: 12. Besch (Dudas) – 28. Zatko (Danieluk)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Kulig) - Dudas, Besch, L. Laszkiewicz, D. Laszkiewicz, S. Kowalówka - A. Kowalówka, Noworyta, Valcak, Dvorak, Fojtik – Zieliński, Kłys, Chmielewski, Rutkowski, Piotrowski - Kmiecik, Myjak, Słaboń, Kostecki, Cieślicki
    JKH GKS Jastrzębie-Zdrój: Kosowski (Spoko) – Zatko, Górny, Danieluk, Lipina, Karl – Mateusz Rompkowski, Karlicek, Urbanowicz, Prochazka, Kapica – Bryk, Labryga, Bordowski, Słodczyk, Zdenek – Dąbkowski, Pastryk, Kogut, Maciej Rompkowski, Marzec

Sędziowie: Główni: Włodzimierz Marczuk - Maciej Pachucki, Liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz