Górnik Ł. – Arka 2:1 (koniec) | Cracovia – GKS K. 1:0 (koniec)
Cracovia
1:0 (0:0)
GKS Katowice
Sobota 23.03.2013, 18:00Fortuna 1 Liga

Cracovia po dość kuriozalnym golu wygrywa na własnym stadionie z drużyną GKSu Katowice 1:0! Na listę strzelców wpisał się Łukasz Zejdler. Żegnamy się z mroźnego Krakowa i stadionu przy ul. Kałuży! Miłego wieczoru. (19:57:58)

90+1
    Fonfara za głęboko posyła piłkę w pole karne i Pilarz spokojnie wyłapuje futbolówkę.

90
    Słabe dośrodkowanie Rakelsa przejmują obrońcy, jednak zaraz po tym piłkę odzyskują goście.

90
    Dwie minuty doliczy arbiter do regulaminowego czasu gry.

88
    Pilarz świetnie ratuje swoją drużynę przed utratą samobójczej bramki!

88
    Ósmy rzut rożny dla Gieksy. Może teraz?

87
    Brzydki faul Fonfary, który powala Zejdlera.

86
    Fonfara decyduje się na strzał! Pewnie Pilarz.

85
    Mamy jeszcze jeden korner dla gości. Ciekawe, czy ten napór w ostatnich minutach w końcu przyniesie skutek w postaci bramki.

84
    Żółtą kartką ukarany Gancarczyk, który fauluje wychodzącego do kontry napastnika Cracovii.

83
    Tym razem niepewnie Pilarz, który wyszedł z bramki. Piłka wypiąstkowana przed pole karne.

82
    Pilarz instynktownie broni świetny strzał głową! Pitry przed doskonałą szansą na wyrównanie!

81
    Wszyscy zawodnicy miejscowej drużyny na własnej połowie. Napór GKSu kończy się kolejnym kornerem.

80
    Dobry strzał z dystansu Sławomira Dudy! Pilarz przenosi piłkę tuż nad poprzeczkę. Rzut rożny.

78
    Piłkarze gości chcą za wszelką cenę odrobić straty. Cracovia nieco cofnięta.

76
    Świetne wyjście z bramki Pilarza, który kończy groźną akcję katowiczan.

75
    Żółta kartka dla Kamińskiego. Przed Cracovią dobra okazja do dośrodkowania w pole karne.